Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče
RP - sušičkyPračka Beko B3WFU57413WCSHWG
Vlastnosti
Kapacita prádla: 7 kg
Energetická třída: A
Odstřeďování: 1400 ot./min
Hlučnost odstřeďování: 72 dBA
15 programů
Spotřeba energie: 44 kWh / 100 cyklů
Spotřeba vody: 37 l/cyklus
Ovládací panel: Čeština
Funkce
HomeWhiz – stažený program a dálkové ovládání
AddXtra – přidání prádla
SteamTherapy - pro svěží oblečení bez nutnosti praní
Rychlé praní - 28min a 14min program
Hygiene+ program
Funkce čištění bubnu párou
Ochrana proti zmačkání prádla
Ruční praní
Sport/Outdoor
Konstrukce
ProSmart Invertorový motor
AquaWave buben pro šetrné praní
Rozměry
Rozměry VxŠxH: 84,0 x 60,0 x 49,6 cm
Hloubka skeletu: 45 cm
Barva dvířek: Bílá
Barva prstence okolo dvířek: Šedá
Barva knoflíku: Bílá
Barva prstence okolo knoflíku: Stříbrná
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Displej | ano |
| Max. otáčky | 1400 ot/min |
| Energetická třída | A |
| Hlučnost | 72 dB |
| Hlučnost odstřeďování | 72 dB |
| Kapacita praní | 7 kg |
| Konstrukce | volně stojící |
| Počet funkcí | 0 |
| Počet programů | 15 |
| Popis panelu v ČJ | Ano |
| Produktová řada | b300 |
| Provedení | bílá |
| Způsob plnění | předem |
| Konstrukce | |
| Dětský zámek | Ano |
| Typ displeje | Digitální |
| Hi-Tech topení | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| XL dveře | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody | 37 litrů/cyk. |
| Spotřeba vody - praní | 37 litrů/cyk. |
| Spotřeba - praní | 0,44 kWh/cyklus |
| Spotřeba energie na 1 cyklus | 0,44 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| AddXtra | Ano |
| AquaWave | Ano |
| Bavlna | Ano |
| Bavlna Eco | Ano |
| Denní Express | Ano |
| Dětský program | Ano |
| DrumClean | Ano |
| Džíny | Ano |
| EKO | Ano |
| Extra máchání | Ano |
| Fast+ | Ano |
| Košile | Ano |
| Máchání | Ano |
| Mix40 | Ano |
| Odstředění + vypouštění | Ano |
| OptiSense | Ano |
| OutDoor | Ano |
| Péřové oblečení | Ano |
| Program na ruční praní | Ano |
| Předpírka | Ano |
| Ruční praní | Ano |
| Sport | Ano |
| Sportovní | Ano |
| Syntetika | Ano |
| Tmavé | Ano |
| Vlna / ruční praní | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 49,6 cm |
| Hloubka balení | 51,5 cm |
| Hloubka skeletu | 45 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 63 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 66 kg |
| Šířka balení | 65 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 88 cm |
| Výška spotřebiče | 84 cm |
| Technologie | |
| Antialergický | Ano |
| HomeWhiz | Ano |
| Hygiene+ | Ano |
| Chytrá domácnost | ano |
| Invertorový motor | Ano |
| Ochrana proti zmačkání prádla | Ano |
| Pára | Ano |
| Použití páry | Ano |
| StainExpert | Ano |
| SteamCure | Ano |
| SteamTherapy | Ano |
| Wifi+Bluetooth | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 44 kWh |
HomeWhiz
Ovládání telefonem i stažení vlastních programů
SteamCure
Bez skvrn a potřeby žehlit
Čištění
Čištění

Na tento spotřebič se vztahuje možnost bezplatného prodloužení záruky na invertorový motor až na 10 let. Podmínkou je jednoduchá registrace produktu na stránkách www.beko.cz a to nejpozději do 14 dní od nákupu spotřebiče.

Jedinečná technologie SteamCure se postará o to, aby bylo prádlo jak čistší, tak i méně zmačkané. K tomu využívá páru, která v průběhu praní lépe uvolní nečistoty a v průběhu odstředění zase zabrání pomačkání. A navíc udrží pračku stále čistou.

Stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko. A pak už můžete začít stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.

Srdcem praček je motor a aby takové srdce dlouho běželo, musí být spolehlivé. Proto mají pračky Beko ProSmart™ invertorový motor, který svým elektromagnetickým způsobem fungování zaručuje nehlučný provoz, dlouho životnost a nízkou spotřebu. Je tak šetrný k vašemu oblečení, peněžence i životnímu prostředí.

Jsou vaše šaty čisté, ale je z nich cítit večerní návštěva restaurace? Máte pomačkanou košili, ale na žehlení není čas? Přesně na to je program SteamTherapy®! Pomocí páry osvěží vaše oblečení, zbaví ho pachů, sníží pomačkání a vy můžete být připraveni na další příjemný večer.

Plný koš prádla a málo času nemusí být námět na horor. S programem Denní Express můžete vyprat plnou pračku prádla při 30 °C už za 28 minut a strašáka v podobě prádleního koše přeperete levou zadní během chvilky.

Narozeninová oslava je už dnes večer a vaše oblíbené šaty jsou v koši na prádlo. Nezoufejte, pračka Beko s programem Xpress Super Short dokáže vyprat až 2 kg prádla za 14 minut, takže než se nasnídáte, jsou šaty na ramínku a večer připravené na sebe.

Program Hygiene+ je přeborníkem v odstranění všech alergenů. Dokáže odstraní až 99,9 % bakterií, pylů i zbytků prášku, které můžou vadit alergikům, malým dětem a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnost potvrzuje certifikace společnosti Allergy UK.

Program DrumClean+ odstraní z pračky veškeré zbytky prášku, vláken z textilu a aviváže mnohem lépe. K čištění využívá páru, která účině odstraní přischlé zbytky. Výsledkem je čistší prádlo i delší životnost pračky.

Buben AquaWave® má speciální vzorek bubnu, se kterým se nemusíte bát ani zatrhnutí silonek. Postará se o šetrné, ale důkladné vyprání, aby byly vaše oblíbené kousky čisté a stále jako nové.

Ne vždy se poštěstí hned po doprání prádlo z pračky vyndat, s pračkami Beko to ale ničemu nevadí. Díky automatické ochraně proti zmačkání se buben v pravidelných intervalech po dobu až 8 hodin po doprání otáčí, aby prádlo nezůstalo ležet na jednom místě, nebylo pomačkané a bylo jednodušší ho vyžehlit.

Program Sport vypere šetrně nejen sportovní, ale i membránové oblečení. Odstraní veškeré nečistoty, a přitom zachová funkčnost materiálů. Můžete se tak spolehnout, že vaše oblíbené triko bude parťákem ve hře i nadále.

Nečekejte se zapomenutou ponožkou do dalšího praní a přidejte ji k ostatním, i když už zrovna perete. S možností přidání prádla AddXtra lze u vybraných programů rychle a bez čekání přidat všechny zapomenuté kousky, takže žádná ponožka už nemusí čekat osamělá na dně koše.

Program IronFast je velkým pomocníkem při žehlení. Během praní je k prádlu vstřikována pára, upravený způsob praní a čisté prádlo je tak minimálně zmačkané.

V dnešní době, kdy se cena energií výrazně mění, se více než kdy dříve vyplatí mít doma úsporné spotřebiče. Přeci jenom bez pračky nebo lednice se neobejde žádná domácnost a nelze je nijak nahradit. Spotřebiče Beko z nejúspornějších energetických tříd vám pomůžou udržet skromný účet za elektřinu, abyste nemuseli uskromňovat potřeby své domácnosti.

Program na ruční praní napodobuje šetrné ruční praní tak, aby s ním šlo vyprat i kašmír a hedvábí. Hodí se i na krajkované oděvy jako je spodní prádlo nebo slavnostní šaty.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů