Napařovací žehličky

Když se řekne v dnešní době žehlička, myslí se tím nejčastěji napařovací žehlička. Jedná se totiž o nejpoužívanější typ žehliček v současnosti vůbec. Napařovací žehličky potřebují k žehlení vodu, která se zahříváním přetváří na páru, která následně prochází skrz otvory v žehlící ploše až k oblečení. Díky páře je žehlení mnohem snadnější a rychlejší. Vlákna oblečení se snadno narovnávají a dostávají do původní podoby, a díky tomu dokážete dosáhnout vynikajících výsledků v rychlém čase.

Při výběru napařovací žehličky se zaměřte na rychlost nahřátí žehlící plochy, na materiál žehlicí plochy, na množství vyprodukované páry, případně na moderní funkce a technologie. Nejlepší volbou pro častější žehlení je parní generátor a levnější varianta - napařovací žehlička s keramickou žehlící plochou. Právě keramická žehlicí plocha patří k těm nejodolnějším. Skvěle odolává proti škrábancům, snadno klouže po oblečení a rychle se nahřívá.

Cena a štítky
Filtrovat
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení