TIP: Zakupte tento spotřebič a my Vám příbalíme kupón na bezplatné prodloužení záruky na 5 let. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.gorenje.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Prodloužená záruka od Gorenje +3 roky0,10 KčKombinovaná chladnička Gorenje RK416DPS4
Vlastnosti
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Gorenje |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Šedá |
| Hlučnost | 39 dB |
| Akumulační doba | 12 hodin |
| Klimatická třída | N-T |
| Mrazící výkon | 3,2 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 168 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 159 litrů |
| Objem mrazáku | 71 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Výrobník ledu | manuální |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Držák na vajíčka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 55 cm |
| Hloubka přepravního obalu | 55,7 cm |
| Hmotnost brutto | 54 kg |
| Hmotnost netto | 50 kg |
| Šířka přepravního obalu | 55 cm |
| Šírka spotřebiče | 55 cm |
| Výška přepravního obalu | 168 cm |
| Výška spotřebiče | 161,3 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


LED světlo v chladničce poskytuje vynikající a vysoce efektivní osvětlení. Má delší životnost a spotřebovává výrazně méně energie než běžné žárovky.

Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost skladované zeleniny a ovoce. Nízká teplota uchovává kvalitu potravin.


Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů