TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 KčDopřejte svému vínu péči, jakou si zaslouží. Elegantní vinotéka s kapacitou 19 lahví nabízí ideální podmínky pro dlouhodobé i krátkodobé uchovávání červených i bílých vín. S kompresorovým chlazením, přesným digitálním ovládáním a rozsahem teplot od +5 °C do +20 °C si snadno nastavíte ideální prostředí podle typu vína.
Díky nízkovibračnímu kompresoru a aktivnímu ventilátoru jsou podmínky uvnitř vinotéky velmi stabilní, bez otřesů, které by mohly negativně ovlivnit kvalitu uložených vín. Uvnitř se udržuje optimální vlhkost mezi 50 % a 80 %, čímž je zabráněno vysychání korkových uzávěrů. Trojité sklo s UV filtrem navíc chrání víno před světelným zářením.
Vinotéka je vybavena funkcí Winter Care (PTC topení), která automaticky reguluje teplotu v chladnějším prostředí, například ve spíži či chladnější kuchyni. Tím je zajištěna konstantní teplota uvnitř, bez vzniku námrazy či zamlžení skla. Dětský zámek zajišťuje bezpečné používání i v domácnostech s malými dětmi.
Se svým štíhlým provedením (šířka jen 29,5 cm) a možností vestavby nebo podstavby pod kuchyňskou linku je vinotéka ideální i do menších prostor. Dvířka s černým celoskleněným designem a UV filtrem lze navíc otočit, což umožňuje variabilní umístění. Šest bukových polic na kluzných výsuvech zajistí pohodlnou manipulaci s lahvemi.











| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | G |
| Typ vinotéky | volně stojící |
| Kapacita vinotéky | 19 láhví |
| Provedení | černá |
| Hlučnost | 39 dB |
| Klimatická třída | N, ST ( 16 – 38°C) |
| Konstrukce | kompresorová |
| Roční spotřeba energie | 128 kWh |
| Rozsah teplot | 5 až 20 °C |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Počet zón | jednozónová |
| Počet polic | 6 dřevěných polic |
| Materiál polic | dřevěné |
| Anti-UV ochranné sklo ve dveřích | Ano |
| Možnost podstavby | Ano |
| Ovládání | elektronické |
| Provedení dveří | prosklenné |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Šířka spotřebiče | 29,5 cm |
| Hmotnost netto | 29 kg |
| Technologie | |
| Antivibrační systém - tichý provoz | Ano |
| Automatické odmrazování | Ano |
| Udržování optimální vlhkosti | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Vlhkost během skladování 50 – 80% | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Díky této jedinečné novince v nabídce vinoték je možné vinotéku vestavět či podstavět. Jednoduše sundáte sokl z přístroje a nahradíte ho standardním kuchyňským průběžným soklem s mřížkou. Takto umístěná vinotéka podtrhne celkový vzhled kuchyně.

Tónované sklo dveří je vysoce odolné proti oděru a poskytuje účinnou ochranu vašich vín před UV zářením

Celoskleněné dveře bez rámu s integrovaným madlem nejen podtrhují nadčasový design, ale jsou opatřeny ochranou proti UV záření pro co nejvyšší ochranu archivovaných vín před neblahým vlivem světelného záření na kvalitu archivace.

Správné umístění kompresoru výrazně snižuje vibrace a vydávaný zvuk, který je mnohem tišší.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů