Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavný odsavač par Candy CBG625/1X/4U
Hlavní vlastnosti
Roční spotřeba energie (kW/rok): 37
Energetická třída: C
Třída účinnosti proudění tekutin: E
Třída účinnosti osvětlení: A
Třída účinnosti tukové filtrace: D
Průtok vzduchu min/max/booster (m3/hod): 117/207/---
Hlučnost (dB(A)): 64
Funkce
Verze pro odtah i recirkulaci
Elektronické ovládání tlačítky
3 rychlosti
Konstrukce
Motor 1 x 70 W
Osvětlení 2 x 2 W LED
Tukový hliníkový filtr (1 x 5 vrstvý)
Pachový uhlíkový filtr je součástí balení
Zpětná klapka součástí
Sací potrubí Ř 120 mm (redukce není součástí)
Rozměry
Provedení: Nerez (metalicky šedá barva)
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 130 x 520 x 280
Čistá váha výrobku (kg): 5,5
Rozměry balení v x š x h (mm): 335 x 555 x 190
Hmotnost s obalem (kg): 6
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ spotřebiče | vestavný |
| Šířka | 52 cm |
| Provedení | nerez |
| Energetická třída | C |
| Max. Výkon | 207 m3/hod |
| Max. Hlučnost | 64 dB |
| Min. výkon | 117 m3/hod |
| Počet rychlostí | 3 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | elektronické |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Počet motorů | 1 |
| Průměr sacího potrubí | 12 cm |
| Zpětná klapka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 28 cm |
| Hloubka balení | 19 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 5,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 6 kg |
| Šířka balení | 55,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 52 cm |
| Výška balení | 33,5 cm |
| Výška spotřebiče | 13 cm |
| Vybavení a příslušenství | |
| Tukový filtr | 1 kus, hliníkový |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

LED zajišťují lepší osvětlení zóny na vaření a přípravu jídla, a zajišťují delší životnost a o 90% spotřebu než klasické žárovky.
Díky třem různým rychlostem si můžete nastavit odsávání vzduchu podle vašich potřeb.

Eliminuje nežádoucí látky díky absorpční kapacitě aktivního uhlí.

Hliníkový filtr zajistí delší výdrž a výkon.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů