Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavný odsavač par Beko HNU61422B
Vlastnosti
Spotřeba el. energie: 56,2 kWh/rok
Výkon: 160/ 255/ 415 m3/hod
Hlučnost: 50/ 55/ 68 dB
Energetická třída: C
Mechanické tlačítkové ovládání
Funkce
3 rychlosti
Možnost recirkulace
Automatické vypnutí
Konstrukce
2 x 3W LED osvětlení
1 kovový tukový filtr, možno mýt v myčce
Zpětná klapka, rozbočovač a instalační sada
Rozměry
Rozměry V x Š x H: 25 x 52,2 x 28,4 cm
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Typ spotřebiče | vestavný |
| Provedení | černá |
| Energetická třída | C |
| Max. Výkon | 415 m3/hod |
| Max. Hlučnost | 68 dB |
| Min. Hlučnost | 50 dB |
| Min. výkon | 160 m3/hod |
| Počet rychlostí | 3 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | mechanické |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Zpětná klapka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 28,4 cm |
| Šířka spotřebiče | 52,2 cm |
| Výška spotřebiče | 25 cm |
| Programy a Funkce | |
| AUTO vypnutí | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Tukový filtr | 1 kus, kovový |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Zapnete odsavač a sednete si ke společnému jídlu. Odsavač se sám vypne po 15 minutách a vy díky tomu nemusíte vstávat od stolu.

Výhody osvětlení LED ve srovnání s normální žárovkou jsou, snížení spotřeby energie až o 70%, redukce znečištění vzduchu a tvorby tepla, předpokládaná životnost 50 000 hodin/10 let a snížení nákladů na údržbu.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů