Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná trouba Electrolux EOD5C71Z
Vlastnosti
Typ výrobku: Vestavná pečící trouba
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Max. příkon (W): 2990
Napájecí napětí (V): 220-240
Třída energetické účinnosti: A
Hmotnost (kg): 32
Přívodní kabel: 1.6 m se zakončením
Vnitřní objem (l): 72
Hlučnost (dB): 43
Plocha největšího plechu (cm²): 1424
Zasunovací ovladače
Programy
Spodní ohřev, Ventilátor + světlo, Gril + spodní ohřev + ventilátor, Gril + ventilátor, Gril + horní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor, světlo, Kruhové těleso + ventilátor + SteamBake, Horní + spodní ohřev
Funkce
Možnost pečení na 3 úrovních najednou
Teplotní sonda: Teplotní sonda je podstatná pro rozhodnutí, zda je již pokrm připraven. Je přímo spojena s ovládacím panelem a pracuje jako teploměr. Zasunete sondu do středu masa nebo ryby, nastavíte teplotu a až bude pokrm upečen tak, jak si přejete, budete na to upozorněni.
Možnost elektronického nastavení trouby: automatické vypnutí jídelní sondy, minutka, čas, akustický signál, trvání, konec
Halogenové osvětlení
Čištění: katalytické
Snadno omyvatelné dveře
Chladící ventilátor: Chladící ventilátor se spouští automaticky, když je spuštěna trouba. Ochlazuje elektronické komponenty a tím je chrání.
Elektronické funkce: automatické vypnutí jídelní sondy, minutka, čas, akustický signál, trvání, konec
Příslušenství
Výbava trouby - rošty: 1 běžný rošt chromovaný vysoký
Výbava trouby - plechy: 1 smaltovaný koláčový plech na pečení, 1 odkapávací pekáč šedý smalt
Rozměry
Rozměry pro instalaci (VxŠxH) v mm: 600x560x550
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | černá |
| Max. Příkon | 2,99 kW |
| Objem | 72 l |
| Počet funkcí | 9 |
| Produktová řada | Série 600 SteamBake |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 72 litrů |
| Ovládání | zátlačné |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Výška pro vestavbu | 60 cm |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Pečení za podpory páry | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Pizza program | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Programy a funkce | |
| Ventilátor + Gril | Ano |
| Spodní ohřev | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | běžný rošt chromovaný |
| Příslušenství 2 | smaltovaný koláčový plech na pečení |
| Příslušenství 3 | odkapávací pekáč šedý smalt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teplotní sonda | Ano |
| Rozměry a logistika | |
| Hmotnost spotřebiče | 32 kg |
| Šířka spotřebiče | 56 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 220 - 240 |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,81 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,95 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Funkce SteamBake přidá páru k horkému vzduchu na začátku pečení pro perfektní kynutí a zlatavou kůrku. Díky páře bude Vaše pečivo uvnitř vláčené a nadýchané a na povrchu krásně křupavé.

Teplotní sonda je přímo spojena s ovládacím panelem a informuje, když je pokrm dokonale připraven.

Tato technologie se automaticky spustí, když teplota v troubě dosáhne 250°C. Čištění vaší trouby je nyní snadné.

LED displej navrhuje správnou teplotu na základě vámi zvolené funkce pečení. Už nikdy nebudete váhat, jaká teplota je pro váš pokrm ta nejvhodnější. Teplotu a čas spuštění nebo ukončení můžete nastavit i ručně.

S naším inovativním systémem proudí horký vzduch po celé troubě rovnoměrně. Vaši troubu tak ohřívá rychleji a šetří váš čas a energii. Již nikdy nemusíte jídlo v troubě obracet.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů