TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení 10 let záruky na invertorový motor nebo kompresor. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 3 měsíců od data jeho zakoupení na www.electrolux.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná šuplíková mraznička Electrolux KUT6NE18S
Vlastnosti
Instalace: Vestavná se spřaženými dveřmi
Celkový objem (lit.): 204
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem v dB(A) re 1pW: 39
Maximální teplota okolí, pro kterou je spotřebič vhodný (°C): 43
Akumulační doba - doba po kterou se při výpadku provozu udrží dostatečně nízká teplota aby nedošlo k tání (h): 9
Objem prostoru označeného čtyřmi hvězdičkami (lit.): 204
Technologie zchlazování: No Frost
Odmrazování mrazničky: Automatické
Doporučené nastavení teploty pro optimalizované uchovávání potravin (°C): -18
Klimatická třída: SN-N-ST-T
Třída energetické účinnosti: E
Emisní třída hluku šířeného vzduchem: C
Frekvence (Hz): 50
Zmrazovací kapacita (kg/24h): 15.7
Roční spotřeba energie (v kWh/rok): 233
Hrubý objem mrazáku (l): 216
Velmi tichý: pouze 39 dB
Chladivo: R600a
Délka přívodního kabelu (m): 2.4
Napájecí napětí (V): 230-240
Hmotnost (kg): 63
Ovládání: Dotykové ovládání
Funkce
Funkce rychlého zmrazení rychle zmrazí potraviny a zachová jejich chuť i vitamíny: Rychle zmrazí potraviny a zachová vitamíny.
Vizuální a akustický signál vysoké teploty
Světelné a akustické upozornění otevřených dveří
Funkce rychlého zmrazení s automatickým návratem k normálu
Konstrukce
Umístění dveřních pantů: Vpravo, zaměnitelné doleva
Poličky mrazáku: 5 - plná šířka, průhledný plast
Počet přihrádek s odklápěcími dvířky: 2, Průhledný plast
Rozměry
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 1772 x 548 x 549
Vestavné rozměry (mm): 1780 x 560 x 550
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Displej | ano |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | šuplíková |
| Mrazící výkon | 15,7 kg/24hod |
| Akumulační doba | 9 hodin |
| Hlučnost | 39 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Roční spotřeba energie | 233 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | automatické |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,9 cm |
| Šířka spotřebiče | 54,8 cm |
| Hmotnost netto | 63 kg |
| Hmotnost spotřebiče | 63 kg |
| Šírka spotřebiče | 54,8 cm |
| Výška spotřebiče | 177,2 cm |
| Konstrukce | |
| Objem mrazáku | 204 litrů |
| Počet šuplíků + výklopů | 5 + 2 |
| Akustický alarm | Ano |
| Akustický alarm zvýšené teploty | Ano |
| Délka kabelu | 2,4 m |
| Ekologické chladicí médium R600a | Ano |
| Možnost změny otevírání | Ano |
| Ovládání | elektronické |
| Počet dveří | 1 |
| Technologie | |
| Technologie mrazení | NoFrost |
| No Frost | Ano |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

U tohoto modelu ELECTROLUX nabízí ZÁRUKU 10 LET na invertorový motor, který zajišťuje tichý a plynulý chod i nižší spotřebu energie. Podmínkou uplatnění záruky je bezplatná registrace na https://www.electrolux.cz/local/promotions/rozsirene-zaruky/ do 90-ti dní od zakoupení spotřebiče.

Technologie No Frost brání tvorbě námrazy uvnitř vaší mrazničky, kterou tak již nikdy nebudete muset opět odmrazovat. Díky tomu je hygieničtější a snadněji se čistí, zatímco vám nabízí více místa k uložení ingrediencí, které milujete.

Systém FastFreeze rychle zmrazí čerstvé potraviny, aby se lépe uchovaly všechny vitamíny, textura, chutě a nutriční hodnoty.


Silné police uvnitř této mrazničky jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, které vyniká svou odolností. A pokud dojde k náhodným rozlitím, lze je snadno utřít vlhkým hadrem.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů