TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná pračka se sušičkou Hoover HBDO485TAMCE-S
Hlavní vlastnosti
Kapacita bavlna praní/ sušení (kg): 8/5
Maximální otáčky odstřeďování: 1400
Energetická třída: A
Třída účinnosti praní: A
Třída účinnosti odstřeďování: A
Spotřeba energie na cyklus - praní (kWh): 1,2
Spotř. en. na cyklus - praní + sušení (plná náplň) (kWh): 5,44
Spotřeba vody na cyklus - praní + sušení (plná náplň) (l): 115
Hlučnost praní/ odstřeďování/ sušení (dB(A)): 48/75/55
Technologie
One Fi Extra - možnost bezdotykového připojení k Wifi a/nebo k NFC a ovládání pračky přes aplikaci Wizard
Stahování nových funkcí a cyklů; Funkce pro odložený začátek a konec
Kontrolní cyklus; Ovládání pomocí hlasu; Vedení statistik praní a čerpání energie
Tipy a triky; Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod
Senzorové sušení - 3 úrovně: Extra suché, K žehlení, Na ramínko
Programy
15 programů základních + 40 programů One Fi Extra
Syntetika, Dětské, Denní 59 min, Rychlý 14, 30 44 min, Jemné, Ruční a Hedvábí, Máchání, Odčerpání + odstředění, Vlna, Sušení vlny – Certifikovaný program Woolmark Apparel Care, Sušení syntetiky, Sušení bavlny, Rychlé praní a sušení 59 min, One Fi Extra
Funkce
Nastavení otáček odstřeďování, Nastavení teploty praní, Odložený start až 24 hod, Rychlé praní, Nastavení úrovně znečištění (3), Extra máchání (3), Předpírka, Hygienické +, Volba sušení, Ukazatel zůstatkového času praní, Zvukový ukazatel ukončení cyklu
Konstrukce
Dotykový digitální displej
Invertorový motor – tichý chod
Bezpečnost
Bezpečnostní zámek dveří
Ochrana proti přepěnění; Ochrana proti přetečení Antioverflow
Provedení: Bílé, plně vestavné
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 875 x 600 x 525
Hloubka skeletu (mm): 483
Čistá váha výrobku (kg): 64
Rozměry balení v x š x h (mm): 890 x 650 x 560
Hmotnost s obalem (kg): 66
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Hoover |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A |
| Konstrukce | vestavná |
| Kapacita praní | 8 kg |
| Kapacita sušení | 5 kg |
| Max. otáčky | 1400 ot/min |
| Hlučnost odstřeďování | 75 dB |
| Počet funkcí | 0 |
| Počet programů | 15 programů základních + 40 programů One Fi Extra |
| Konstrukce | |
| Dětský zámek | Ano |
| Typ displeje | ano |
| Antioverflow | Ano |
| Ochrana proti přepěnění | Ano |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody - praní a sušení | 115 litrů/cyk. |
| Spotřeba - praní | 1,2 kWh/cyklus |
| Spotřeba - praní a sušení | 5,44 kWh/cyklus |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Bavlna | Ano |
| Extra máchání | Ano |
| Odstředění + vypouštění | Ano |
| Rychlý program 14,30,44 | Ano |
| Syntetika | Ano |
| Vlna / ruční praní | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka (2) | 20 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 53 cm |
| Hloubka balení | 56 cm |
| Hloubka skeletu | 48,3 cm |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 66 kg |
| Šířka balení | 65 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 89 cm |
| Výška spotřebiče | 64 cm |
| Technologie | |
| Chytrá domácnost | One Fi Extra |
| Hygiene+ | Ano |
| Invertorový motor | Ano |
| WoolMark | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Díky aplikaci Hoover Wizard máte přístup k rozsáhlému seznamu dalšího obsahu, tipů na praní, informací a online podpory.
* Interakci se zařízením umožňují pouze chytré telefony Android vybavené kompatibilní technologií NFC

Pračka H-WASH 500 je vybavena invertorovým motorem nové generace Eco Power. Motor, u kterého můžeme zaručit stejně kvalitní výkon v průběhu času jako po jejím zakoupení.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů