TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Vestavná myčka Philco PD 108 DTBIT
Vlastnosti
Energetická třída D
Třída účinnosti čištění A
Třída účinnosti sušení A
10 sad nádobí
6 teplot (Auto-30-40-50-60-65-70°C)
Roční spotřeba vody 2520 l
Spotřeba/cyklus voda 9 l
Spotřeba energie 67 kWh /100 cyklů
Hlučnost 44 dB
Displej diody
Programy
9 programů:
Mini 14 minut
Rychlý 30 minut (40°C)
Super 50 minut (65°C)
Eco
Dual Pro Wash 60°C
Hygiena 70 °C
Automatické programy:
Chytrý (30°C - 50°C)
Chytrý (50°C - 60°C)
Chytrý (60°C - 70°C)
Funkce
WaterProtection+
Aquastop
Ochrana proti přehřátí
Turbo sušení
Odložený start (1-19 h)
Konstrukce
Zásuvka na příbory 3D
Koš na příbory
Rozměry
Rozměry (VxŠxH): 82-87 x 44,8 x 57 cm
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Šířka myčky | 45 cm |
| Počet sad nádobí | 10 |
| Hlučnost | 44 dB |
| Konstrukce | plně integrovaná |
| Počet teplot | 6 |
| Programů | 9 |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 9 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 67 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,67 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Auto program | Ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis 36 měsíců (po registraci na www.philco.cz) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57 cm |
| Šířka spotřebiče | 44,8 cm |
| Výška spotřebiče | 82 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | Turbo sušení |
| Konstrukce | |
| Aquastop | Ano |
| Příborová zásuvka | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Myčky nové generace
Myčky nové generace

Tato technologie zvyšuje účinnost sušení tím, že během procesu snižuje vlhkost uvnitř myčky. Výsledkem je dokonale čisté a suché nádobí bez nutnosti dodatečného otírání.


Technologie AquaStop chrání vaši domácnost před vytopením. Speciální systém v přívodní hadici automaticky zastaví přívod vody při poruše nebo poškození, a tím zamezí úniku vody. Spolehlivé a bezpečné řešení pro váš klid.


Chytrý automatický program SmartWash vyhodnotí úroveň zašpinění mytého nádobí, následně nastaví optimální teplotu vody i čas mytí pro kvalitní umytí nádobí, ale i úsporu času a energie.

Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů