DÁREK: Při zakoupení této myčky Vám k nákupu přibalíme 54 kapslí Jar Platinum Plus na 3 měsíce mytí ZDARMA. Akce platí do vyprodání zásob.
TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky 10 LET na invertorový motor nebo kompresor. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.beko.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná myčka Beko BDIN38646D
Vlastnosti
Energetická třída: C
Spotřeba el. energie: 76 kWh/100cyklů
Spotřeba vody: 9,9 l
Hlučnost: 38 dB
Počet sad nádobí: 15
5 teplot
Programy
Auto program, AquaFlex, Intensive70, Eco50, Delicate40, Quick & Shine, Mini, Předmytí
Funkce
HygieneIntense – odstraní 99,9% bakterií a virů
SelfDry - automatické otevření dveří po umytí pro dokonalé sušení
DeepWash – speciální zóna pro intenzivní mytí
HygieneIntense, SteamGloss, DeepWash, Fast+
Tablety All-in-One
Odložený start 0,5 – 24 hod
Mechanický Glass Care systém na ochranu skla
Vnitřní osvětlení
3 sprchovací úrovně
Senzor čistoty vody
Aquasafe+ (AquaStop)
Konstrukce
CornerIntense mycí rameno
ProSmart invertorový motor
Výškově nastavitelný horní koš Acrobat se 3 polohami
Držáky na mytí plechů
Flexi příborová přihrádka
SlideFit – kluzné uložení dveří
Samonastavovací panty na dveře o hmotnosti 3 – 9 kg
LED signalizace provozu na podlahu
Rozměry
Rozměry VxŠxH: 81,8 x 60 x 55 cm
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | C |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Šířka myčky | 60 cm |
| Počet sad nádobí | 15 |
| Hlučnost | 38 dB |
| Počet teplot | 5 |
| Programů | 8 |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 9,9 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 76 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,76 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Auto program | Ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Fast+ | Ano |
| GlasCare systém | mechanický |
| Intenzivní 70 | Ano |
| Intenzivní 70°C | Ano |
| Quick&Clean / Quick&Shine | Ano |
| SlideFit | Ano |
| TrayWash | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka na motor | 10 let záruky na motor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 55 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška spotřebiče | 81,8 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | SelfDry |
| Automatické otevření | Ano |
| Konstrukce | |
| Aquastop | Ano |
| Koš Acrobat | Ano |
| Nastavitelný horní koš | Ano |
| Příborová zásuvka | Ano |
| ProSmart invertorový motor | Ano |
| Signalizace na podlahu | Ano |
| Sprchovací úrovně | 3 |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Corner Intense
Corner Intense
Výběr programů
Výběr programů
Odložený start
Odložený start

Na tento spotřebič se vztahuje možnost bezplatného prodloužení záruky na invertorový motor až na 10 let. Podmínkou je jednoduchá registrace produktu na stránkách www.beko.cz a to nejpozději do 14 dní od nákupu spotřebiče.

Program HygieneIntense umí horkou vodou a párou odstranit nečistoty i 99,99 % virů a bakterií. V jednom kroku tak nádobí umyje, vydezinfikuje a zanechá ho hygienicky čisté.

Automatické otevření dveří SelfDry umožňuje uniknutí přebytečné vlhkosti z prostoru myčky po skončení programu. Díky tomu je nádobí dříve suché a je připravené k uložení.

Speciální rameno Corner Intense je udělané tak, aby při mytí dosáhlo do všech koutů myčky. Nádobí se umyje mnohem lépe, ať už je umístěné kdekoliv, a v rozích myčky nezůstanou nečistoty.

Speciální systém držáku a trysek dokáže spolehlivě umýt často nedostupný vnitřek lahví, vysokých sklenic a termohrnků. Nic není potřeba předmývat, trysky vody navíc se o to postarají.

Sice má ProSmart™ invertorový motor složitý název, ale důvod, proč ho myčky Beko mají, je jednoduchý - malá spotřeba, nízká hlučnost a dlouhá životnost. Myslíme tak na vaši peněženku i životní prostředí.

Expresní program Quick&Shine™ zvládne nejen umýt plnou náplň myčky za 58 minut, ale také dokonale vysušit. Díky němu je nádobí čisté a krásně zářivé bez zbytečného čekání a ani nemusíte brát do ruky utěrku.

Přídavná funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně. Ušetří tak dlouhé čekání na čisté skleničky, když už se návštěva zouvá v předsíni.

Nepřendavejte plnou myčku pokaždé, když se tam něco nevejde. Koš Acrobat můžete snadno nastavit do tří výškových poloh a to, i když je po okraj naplněný nádobím.

Horní příborová přihrádka poskytuje dostatek prostoru pro rozložení příborů a drobného nádobí a navíc je vybavena vlastním sprchováním. Díky tomu budou vaše příbory umyté bez chybičky a zářivé jako křišťál.

Díky kluzným pantům SlideFit jsou vnější dvířka myčky pohyblivá, takže se při otevření vysunou po dvířkách myčky. Můžou tak mít větší přesah a celkový vzhled kuchyně nenarušuje vysoký sokl.

Jednotný design kuchyně s plně integrovanou myčku je pěkná věc, ale jak poznat, jestli myčka zrovna nemyje? LED signalizace provozu na podlahu je ideální řešení. Víte, kdy myčku neotevírat a přitom neruší pěkný design kuchyňské linky.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů