Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná chladnička Beko BU 1154HCN
Vlastnosti
Energetická třída: E
Spotřeba el. energie: 144,91 kWh/rok
Hlučnost: 37 dB
Objem Chladničky 92l
Objem mrazničky: 15l
Mrazící kapacita: 2,5kg/24 hod
Akumulační doba: 8 hodin
Mechanické ovládání
Funkce
Technologie MinFrost pro méně časté odmrazování
Konstrukce
Možnost otočení otvírání dveří
LED osvětlení
3x skleněná police
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 82 x 54,5 x 59,5
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Umístění mrazáku | s mrazícím boxem |
| Hlučnost | 37 dB |
| Akumulační doba | 8 hodin |
| Mrazící výkon | 2,5 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 144,91 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 92 litrů |
| Objem mrazáku | 15 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Technologie chlazení | MinFrost |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 59,5 cm |
| Šírka spotřebiče | 54,5 cm |
| Výška spotřebiče | 82 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí prostoru, jak potřebujete.

S LED osvětlením máte nejen přehled, co v každé poličce je, ale na rozdíl od klasické žárovky také přispívá ke snížení spotřeby elektřiny, protože nehřeje.

U našich ledniček se nemusíte s paličkou probojovávat kusy ledu ke své oblíbené zmrzlině. S technologií MinFrost® se totiž v mrazničce tvoří mnohem méně námrazy než v jiných statických ledničkách, což má za výsledek nižší spotřebu a hlavně konec častého odmrazování.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů