Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - střední spotřebiče1ksv hodnotě 0 Kč
set Beko BBIM13400XS + HII64400MTX17 028 Kč
set Beko BBIM12300X + HII64400MTX13 178 Kč
set Beko BBIS12300XDE + HII64400MTX14 828 KčVarná deska Beko HII64400MTX
Vlastnosti
Senzorové ovládání, 9 úrovní+ booster
Displej
Varné zóny
4 indukční varné zóny
Přední levá (kW) Ř 180 – 2000/ 2300 W
Zadní levá (kW) Ř 180 – 2000/ 2300 W
Přední pravá (kW) Ř 145 – 1600/ 1800 W
Zadní pravá (kW) Ř 210 – 2000/ 2300 W
4 x Timer/ 4 x Booster
Funkce
Dětský zámek
Ochrana proti přetečení
Ochrana proti přehřátí
Automatické vypnutí
Konstrukce
Nerezový rámeček
Rozměry
Rozměry (V x Š x H): 5,2 x 58 x 51 cm
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Typ varné desky | indukční |
| Šířka | 58 cm |
| Provedení | černá |
| Produktová řada | b300 |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hloubka balení | 60 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 10,5 kg |
| Hmtnost balení | 11,45 kg |
| Šířka balení | 65 cm |
| Šířka spotřebiče | 58 cm |
| Výška balení | 12,5 cm |
| Výška spotřebiče | 5,2 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | senzorové |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 49 cm |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Timer | Ano |
| Ukazovatel zbytkového tepla | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Instalace
Instalace
Čištění
Čištění

Snadná instalace EasyFit nevyžaduje žádné další vrtání a šroubování do kuchyňské linky. Stačí jen výřez, do kterého desku zacvaknete a máte to.

Rozpalte to během chvilky s rychlým ohřevem Booster. Při jeho zapnutí dosáhne varná zóna maximální výkonu za krátkou chvilku, takže bude hned připravená na vaření a vy nemusíte čekat.

Varné desky můžou být zdrojem nepříjemných úrazů, a proto jsou desky Beko vybavené řadou bezpečnostních funkcí. Symbol "H" na displeji ukáže, kdy ještě není bezpečné se varné desky dotýkat, protože je horká. Dětský zámek zase ochrání ovládání před zvědavými prstíky dětí a ochrana proti přetečení sama vypne desku, jakmile se dostane vařené jídlo na její ovládání. Mimo to mají všechny varné desky ochranu proti poškození elektrickým proudem, proti přepětí a podpětí a také tepelnou pojistku.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů