s grilem a horkým vzduchem

Ještě před několika lety existovaly obyčejné mikrovlnné trouby, které nabízely dvě jednoduché funkce - ohřev a rozmrazení jídel. Dnes už na trhu najdete jak

mikrovlnné trouby s grilem, tak i horkovzdušné mikrovlnky. Co to ovšem znamená, že je mikrovlnná trouba s horkým vzduchem? K čemu vám ten horký vzduch vlastně je? A není ve své podstatě každý mikrovlnka s horkým vzduchem? Nejprve si uveďme na pravou míru, že ne, ne každá mikrovlnná trouba je s horkým vzduchem. Většina mikrovlnek funguje na principu mikrovlnného záření, díky kterému ohřívá vodu v jídle a tím ohřívá celý pokrm. Naproti tomu mikrovlnné trouby s horkým vzduchem ohřívají celý pokrm nehledě na množství obsažené vody. Díky tomu se jídlo mnohem lépe a rovnoměrněji prohřívá a nemůže se vám stát, že bude po vytažení po bocích vařící a uprostřed ledové. Horkovzdušné mikrovlnné trouby s grilem ještě navíc nabízí oblíbenou funkci gril, díky které si můžete v mikrovlnce připravit pizzu, uzeniny, masa i ryby. Při vaření se navíc můžete spolehnout na celou řadu předem naprogramovaných nastavení, ať už vaříte, ohříváte nebo rozmrazujete.

Cena a štítky
Filtrovat
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení