TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Truhlicová mraznička Philco PCF 308 DFPI
Vlastnosti
Energetická třída : D
Možnost umístění : Volně stojící
Provedení : Pultové
Emisní třída hluku : C
Objem mrazáku (l) : 308
Roční spotřeba energie : 188 kWh
Mrazící výkon : 15 kg/den
Akumulační doba : 36 h
Hlučnost : 41 dB
Klimatická třída : SN-T
Vnitřní teplota mrazáku:
- MIN cca -12°C
- NORMAL cca -18°C
- MAX cca -23°C
(Vnitřní teplota v mrazáku je vždy závislá od množství právě
Displej
Funkce
Super Freeze - rychlé zmrazení
Frost Protection - umožňuje správné fungování mrazničky až do -15°C okolní teploty
Varovný indikátor vysoké teploty
Konstrukce
Invertorový kompresor
LED osvětlení
Otočná kolečka
Kondenzační ventil
1x Drátěný košík na potraviny
Zámek víka
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 84,5 x 112 x 70
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Displej | ano |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | truhlicová |
| Mrazící výkon | 15 kg/24hod |
| Akumulační doba | 36 hodin |
| Hlučnost | 41 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 188 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Madlo | externí |
| Objem mrazáku | 308 litrů |
| Invertorový kompresor | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Počet dveří | 1 |
| Počet košů | 1 |
| Zámek dveří | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozšířená záruka (2) | 10 let záruky na kompresor (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 70 cm |
| Šířka spotřebiče | 112 cm |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 46,6 kg |
| Šířka přepravního obalu | 75,5 cm |
| Šírka spotřebiče | 112 cm |
| Výška přepravního obalu | 88 cm |
| Výška spotřebiče | 84,5 cm |
| Technologie | |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |


Díky LED osvětlení máte nejen dokonalý přehled o uložených potravinách, ale i vyšší úsporu elektrické energie. LED osvětlení má menší spotřebu a méně vyhřívá mrazničku.Tím spoří elektrickou energii.

Snadné otevření mrazničky a možnost uzamčení víka.

Inteligentní chladící agregát přizpůsobuje rychlost a výkon kompresoru co nejstabilnější teplotě uvnitř mrazničky. To poskytuje rychlejší mrazení s nižší spotřebou energie. Má dlouhou životnost, nízkou spotřebu a hlučnost.

Speciální technologie, která zajistí bezpečný a bezproblémový provoz přístroje i při velmi nízkých okolních teplotách. Inteligentní senzory detekují okolní teplotu a přizpůsobí tomu fungování přístroje. Díky FrostProtection bude mraznička fungovat kdekoliv až do -15 °C okolní teploty.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů