Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Trouba Candy FIDC X825 L
Vlastnosti
Hlavní vlastnosti
Kapacita (l): 70
Energetická třída: A+
Spotř. en. Statický program (kWh): 0,98
Spotř. en. Nucená ventilace (kWh): 0,68
Celkový příkon (W): 2200
Programy pečení
Počet programů 7 + světlo
Rozmrazování, Pravý horký vzduch (kruhové topné těleso + ventilátor), Cook Light – zdravé pečení se snížením množství tuku, Spodní ohřev + ventilátor, Statický, Gril, Pizza
Funkce
Nastavení teploty otočným knoflíkem
Nastavení pečení otočným knoflíkem
Minutka
Dotykový displej - zelený
Bezpečnost
2 bezpečnostní skla
Konstrukce
Zamačkávací knoflíky
Nerezové drátěné pojezdy pro vedení plechů
Teleskopické výsuvy (1x)
Aquactiva – čištění pomocí páry
Příslušenství
1x plech (35 mm)
1x rošt
Rozměry
Provedení: Nerez
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 595 x 595 x 568
Čistá váha výrobku (kg): 29,5
Rozměry balení v x š x h (mm): 665 x 652x 620
Hmotnost s obalem (kg): 31,3
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | nerez |
| Max. Příkon | 2,2 kW |
| Objem | 70 l |
| Počet funkcí | 8 |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 70 litrů |
| Ovládání | zátlačné |
| Počet skel ve dvířkách | 2 |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Pizza program | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teleskopický výsuv | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | plech 35 mm |
| Příslušenství 2 | rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 56,8 cm |
| Hloubka balení | 62 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 29,5 kg |
| Šířka balení | 65,2 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 66,5 cm |
| Výška spotřebiče | 59,5 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,68 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,98 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Teleskopické pojezdy usnadňují kontrolu stavu pokrmu tím, že umožňují pohodlnou manipulaci (vysunutím a zasunutím) s mřížkami a nádobím.

Systém Aquactiva s použitím páry umožňuje snadné odstranění usazenin v troubě. Stačí nalít 300 ml destilované vody na dno trouby a zahřívat po dobu 30 minut na 90 °. Po vychladnutí můžete zbytky snadno setřít vlhkým hadříkem.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů