Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Šuplíková mraznička Beko RFSA240M41WN
Vlastnosti
Objem mrazničky: 215 lit.
Energetická třída: E
Spotřeba el. Energie: 205 kWh/rok
Mrazící kapacita: 9,8kg/24hod
Akumulační doba:14 hod
Klimatická třída: SN-T
Hlučnost: 36 dB
Funkce
Technologie MinFrost pro méně časté odmrazování
Konstrukce
Možnost otočení dveří
Vnitřní osvětlení
Počet zásuvek 5+1
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 150,8 x 59,5 x 59,2
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | šuplíková |
| Mrazící výkon | 9,8 kg/24hod |
| Akumulační doba | 14 hodin |
| Hlučnost | 36 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 205 kWh |
| Konstrukce | |
| Madlo | integrované |
| Objem mrazáku | 215 litrů |
| Počet šuplíků + výklopů | 5 + 1 |
| Možnost změny otevírání | Ano |
| Počet dveří | 1 |
| Programy a Funkce | |
| Odmrazování | manuální |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 59,2 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Hloubka balení | 68 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 51,5 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 54,3 kg |
| Šířka balení | 64,2 cm |
| Šířka přepravního obalu | 64,2 cm |
| Šírka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 154,9 cm |
| Výška přepravního obalu | 154,9 cm |
| Výška spotřebiče | 150,8 cm |
| Technologie | |
| Technologie mrazení | MinFrost |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

MinFrost® chlazení omezuje tvorbu námrazy v mrazničce, což má za výsledek nižší spotřebu a hlavně konec častého odmrazování.

U lednic Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Lednici tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů