Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Sporák Amica SE 14 EBW
Vlastnosti
Typ trouby: Elektrická
Typ varné desky Elektrická
Počet funkcí: 4 funkce pečení
Energetická třída A
Vnitřní objem trouby 68 l
Celkový příkon 7 kW
Horní topné těleso 900 W
Spodní topné těleso 1100 W
Počet varných zón/hořáků 4 ks.
Připojení k elektrické síti 400 V
Varné zóny
Střední plotna 14,5 cm (1,0 kW): 2 ks.
Velká plotna 18 cm (1,5 kW): 2 ks.
Konstrukce
Snadno čistitelný smalt
Recepty na dveřích
Halogenové osvětlení
Typ předních dvířek: Dvojité sklo dveří trouby
Příslušenství
Rošt
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 85 x 50 x 60
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Amica |
| Typ sporáku | elektrický |
| Šířka | 50 cm |
| Typ varné desky | elektrická |
| Energetická třída | A |
| Provedení | bílá |
| Max. Příkon | 7 kW |
| Počet programů trouby | 4 |
| Typ trouby | elektrická |
| Konstrukce | |
| Osvětlení trouby | ano |
| Objem trouby | 68 litrů |
| Ovládání | knoflíkové |
| Počet skel dvířek | 2 |
| Počet varných zón | 4 |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 60 cm |
| Šířka spotřebiče | 50 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 400 V |
| Spotřeba - statické pečení | 0,8 kWh/cyklus |
| Programy a Funkce | |
| Statické pečení | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám. Značně usnadňuje čištění trouby.

Recepty na vnitřní straně dveří jsou vždy po ruce - obsahují informace o typu pokrmu, teplotě, úrovni roštu a času pečení.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů