RP - velké spotřebiče| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Typ varné desky | plynová |
| Provedení | černá |
| Šířka | 32 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | Bezplatný servis + 36 měsíců (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Šířka spotřebiče | 32 cm |
| Výška spotřebiče | 5,1 cm |
| Konstrukce | |
| Bezpečnostní pojistka na hořácích | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 49 cm |
| Integrované zapalování | Ano |
| Materiál mřížek | litina |
| Ovládání | knoflíkové |
| Šířka pro vestavbu | 29 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Za spolehlivost spotřebičů Philco ručíme, a proto nabízíme zákazníkům ZDARMA službu „BEZPLATNÝ SERVIS +36 MĚSÍCŮ“, která přináší registrovaným uživatelům 3 roky pozáručního servisu po uplynutí dvouleté zákonné záruční lhůty, to znamená celkem 5 let bez starostí.
Podmínkou prodloužení servisu o 36 měsíců je provedení bezplatné registrace na https://philco.cz/registrace nejpozději do 14 dnů od zakoupení spotřebiče.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů