TIP: Koupí tohoto setu spotřebičů získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebiče zaregistrovat do 14 dnů od data jejich zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče
RP - střední spotřebičeIndukční varná deska Haier HAIPSJ64MC
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón / induktorů: 4 kruhové / 4
Celkový příkon (W): 7000
Jištění (A) L / 230V~: 16 při 2,5kW až 3,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~: 10 při 4,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~: 16 při 5,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~: 16 při 7,0kW - bez omezení výkonu
Kmitočet sítě (Hz): 50 až 60
Varné zóny
4x zóna Ř 180 mm 1500 (B2000) W
Min/Max Ř dna varné nádoby pro všechny zóny 140/180 mm
Funkce
Cook with me – Wi-Fi + Bluetooth připojení k aplikaci hOn a možnost rozšíření základních možností o bohatý obsah včetně receptů a tipů k vaření
Teplotní sonda Preci Probe – sonda, pomocí které můžete změřit aktuální teplotu masa, ale i polévky nebo omáčky, teplotu lze sledovat i v aplikaci hOn
Funkce Pauza
Power Management – možnost nastavit maximální příkon na 2,5kW, 3,5kW, 4,5kW, 5,7kW nebo 7kW. V případě nízkého jištění v domácnosti je tak možné připojení na 230V.
Dotykové ovládání 4x Individual Slider
9 úrovní výkonu
Časovač
Booster (4x)
Bezpečnost
Dětská pojistka
Ukazatel zbytkového tepla
Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti
Ochrana před přehřátí
Ochrana při vylití tekutiny
Příslušenství
1x masová sonda Preci Probe
1x lopatka
Rozměry
Barva: Rovné hrany, Černé sklo
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 52 × 590 × 520
Čistá váha výrobku (kg): 11
Rozměry balení V × Š × H (mm): 115 × 690 × 645
Hmotnost s obalem (kg): 12
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ varné desky | indukční |
| Provedení | černé sklo |
| Šířka | 60 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 64,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 11 kg |
| Hmtnost balení | 12 kg |
| Šířka balení | 69 cm |
| Šířka spotřebiče | 59 cm |
| Výška balení | 11,5 cm |
| Výška spotřebiče | 5,2 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Stop&Go / Pauza | Ano |
| Timer | Ano |
| Ukazovatel zbytkového tepla | Ano |
| Konstrukce | |
| Bezpečnostní prvky | ano |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Ovládání | dotykové |
| Zapojení na 230 V | Ano |
| Technologie | |
| Chytrá domácnost | ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Preci probe
Vařte vždy na správnou teplotu pomocí sondy Preci Probe

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier






Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů