TIP: Koupí tohoto setu spotřebičů získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebiče zaregistrovat do 14 dnů od data jejich zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče
RP - střední spotřebičePlynová varná deska Haier HAHG6BF4XH
Hlavní vlastnosti
Standardní typ media: Metan (G 20)
Alternativní typ media: LPG (G30) – nutno přetryskovat
Počet hořáků: 4
Celkový výkon (kW): 9,65
Jištění (A) L / 230V~: Zanedbatelná spotřeba
Kmitočet sítě (Hz): 50 až 60
Hořáky
1x DC MONO Ř 125 mm, 4,2 kW
1x SEMI-RAPID Ř 70 mm, 1,75 kW
1x RAPID Ř 95 mm, 2,7 kW
1x AUX Ř 50 mm, 1 kW
Funkce
Preci Flame - precizní nastavení síly plamene
Elektrické zapalování v knoflíku
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistka plynu
Konstrukce
Litinové podpěry hrnců (2x)
Knoflíky ovládání vpředu
Trysky na propan butan součástí balení
Rozměry
Barva: Nerez a černé sklo
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 43 (35+8) × 595 × 510
Čistá váha výrobku (kg): 12,16
Rozměry balení V × Š × H (mm): 127 × 634 × 556
Hmotnost s obalem (kg): 12,54
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ varné desky | plynová |
| Provedení | nerez a černé sklo |
| Šířka | 60 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hloubka balení | 55,6 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 12,16 kg |
| Hmtnost balení | 12,54 kg |
| Šířka balení | 63,4 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 12,7 cm |
| Výška spotřebiče | 4,3 cm |
| Konstrukce | |
| Bezpečnostní pojistka na hořácích | Ano |
| Bezpečnostní prvky | ano |
| Integrované zapalování | Ano |
| Materiál mřížek | litina |
| Ovládání | knoflíkové |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Preci flame
Nastavte výkon pro přesné vaření s Preci Flame

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na Prodloužená záruka Haier





Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů