Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebičeDeska nabízí chytré rozložení varných zón:
Přední levý hořák (5 kW): ideální pro rychlé restování, vaření velkých porcí nebo použití velkých pánví.
Přední pravý hořák (1 kW): vhodný na pozvolné vaření, rozpouštění čokolády či ohřívání mléka.
Zadní hořáky (2x 1,75 kW): perfektní na běžné vaření všeho druhu.
Litinové rošty dodávají varné desce stabilitu, dlouhou životnost a zároveň profesionální vzhled. Nádobí bude vždy pevně držet na místě – i při manipulaci s těžšími hrnci nebo pánvemi.
Bezpečnost je zajištěna díky pojistkám hořáků proti zhasnutí plamene, které automaticky zastaví přívod plynu v případě nechtěného zhasnutí. Praktické integrované zapalování pak umožňuje snadné a rychlé spuštění hořáků jediným otočením knoflíku – bez potřeby zapalovače nebo sirek.
Deska je určena pro napojení na zemní plyn (NG), ale je možné ji upravit i na jiný typ (dle příslušenství). Díky kompaktním rozměrům a standardní instalační velikosti (56 x 49 cm) je ideální volbou pro většinu kuchyňských linek.









| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Typ varné desky | plynová |
| Provedení | černá |
| Šířka | 60 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hloubka balení | 60 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 14,9 kg |
| Hmtnost balení | 15,9 kg |
| Šířka balení | 67 cm |
| Šířka spotřebiče | 58 cm |
| Výška balení | 18 cm |
| Výška spotřebiče | 4,6 cm |
| Konstrukce | |
| Bezpečnostní pojistka na hořácích | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 49 cm |
| Integrované zapalování | Ano |
| Materiál mřížek | litina |
| Ovládání | knoflíkové |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Wok hořák | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Instalace
Instalace

Všechny naše plynové desky Beko jsou opatřené pojistkou proti zhasnutí plamene. To znamená, že se nemůže stát, že bude unikat plyn bez hoření plamene, protože se jeho přívod hned zastaví. A pro pohodlnou obsluhu jsou plynové desky Beko vybavené také integrovaným zapalováním.

Hořáky s vysokou účinností lépe využívají přívod plynu, takže jsou až o 25 % učinnější než klasický hořák. To šetří čas při vaření i energii.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů