Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Podpultový šuplíkový mrazák Beko FSE1175N
Vlastnosti
Spotřeba el. energie: 121 kWh/rok
Hlučnost: 37 dB
Objem mrazničky: 95l
Mrazící kapacita: 6,5kg/24 hod
Akumulační doba: 12 hodin
Funkce
Technologie MinFrost pro méně časté odmrazování
Konstrukce
Možnost otočení otvírání dveří
Rozměry
Rozměry V x Š x H: 84 x 54 x 59 cm
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | šuplíková |
| Mrazící výkon | 6,5 kg/24hod |
| Akumulační doba | 12 hodin |
| Hlučnost | 37 dB |
| Provedení | Bílá |
| Roční spotřeba energie | 121 kWh |
| Konstrukce | |
| Madlo | integrované |
| Objem mrazáku | 95 litrů |
| Počet šuplíků + výklopů | 3 zásuvky |
| Možnost změny otevírání | Ano |
| Počet dveří | 1 |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 59 cm |
| Šířka spotřebiče | 54 cm |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška spotřebiče | 84 cm |
| Technologie | |
| Technologie mrazení | MinFrost |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

MinFrost® chlazení omezuje tvorbu námrazy v mrazničce, což má za výsledek nižší spotřebu a hlavně konec častého odmrazování.

U lednic Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Lednici tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů