Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Plynová deska Candy CHW6LBX/4U2
Hlavní vlastnosti
Počet hořáků: 4
Celkový výkon (kW): 7,2
Hořáky
1x Rychlý Ř 95 mm, 2,7 kW
1x Pomocný Ř 50 mm, 1 kW
2x Střední Ř 70 mm, 1,75 kW
Funkce
Elektrické zapalování v knoflíku
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistka plynu
Konstrukce
Drátěné podpěry hrnců (2x)
Knoflíky ovládání na pravé straně
Příslušenství
Trysky na propan butan jsou součástí balení výrobku
Rozměry
Provedení: Nerez
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 8 x 595 x 510
Čistá váha výrobku (kg): 6,8
Rozměry balení v x š x h (mm): 127 x 634 x 556
Hmotnost s obalem (kg): 7,2
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ varné desky | plynová |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | nerez |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hloubka balení | 55,6 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 6,8 kg |
| Hmtnost balení | 7,2 kg |
| Šířka balení | 63,4 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 12,7 cm |
| Výška spotřebiče | 8 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | knoflíkové |
| Materiál mřížek | smalt |
| Bezpečnostní pojistka na hořácích | Ano |
| Bezpečnostní prvky | bezpečnostní pojistka plynu |
| Integrované zapalování | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Kolekce spotřebičů Idea má jednoduchý minimalistický design, a tím se stává skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi pohodlí a tradici.

Praktické postranní ovládací knoflíky nabízí ještě větší ochranu proti nechtěnému spuštění desky vašimi dětmi.

Díky různým rozměrům varných zón můžete při vaření bez problému používat pánve jakékoli velikosti.

Přestaňte ztrácet čas ručním mytím podpěr vaší varné desky! Všechny naše podpěry a mřížky jsou vhodné do myčky, takže je stačí vložit dovnitř a práce je hotová. Doporučujeme zvolit teplotu mytí mezi 70 ° - 75 °C. Vaše varná deska tak bude vypadat stále jako nová.

Opravdu lehké podpěry hrnců vám usnadní manipulaci s nádobím i čištění desky.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů