Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Plynová deska Candy CHW23X
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón: 2
Celkový výkon varných zón (W): 4750
Výkon elektrického připojení (kW): 1,1
Napětí (V): 220 – 240
Varné zóny
1x Semi-rapid zóna, 1750 W
1x Rapid zóna, 3000 W
Funkce
Elektrické zapalování v knoflíku
Konstrukce
Knoflíky ovládání vpředu
Drátěná mřížka
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistka plynu
Rozměry
Provedení: Nerez
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 45 x 288 x 510
Čistá váha výrobku (kg): 4
Rozměry balení v x š x h (mm): 130 x 350 x 580
Hmotnost s obalem (kg): 5
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ varné desky | plynová |
| Šířka | 30 cm |
| Provedení | nerez |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hloubka balení | 58 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 4 kg |
| Hmtnost balení | 5 kg |
| Šířka balení | 35 cm |
| Šířka spotřebiče | 28,8 cm |
| Výška balení | 13 cm |
| Výška spotřebiče | 4,5 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | knoflíkové |
| Materiál mřížek | smalt |
| Bezpečnostní pojistka na hořácích | Ano |
| Integrované zapalování | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Kolekce spotřebičů Idea má jednoduchý minimalistický design, a tím se stává skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi pohodlí a tradici.

Opravdu lehké podpěry hrnců vám usnadní manipulaci s nádobím i čištění desky.

Díky různým rozměrům varných zón můžete při vaření bez problému používat pánve jakékoli velikosti.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů