Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Ostrůvkový odsavač par Haier HATSI120CBS6BVOC
Hlavní vlastnosti
Roční spotřeba energie (kWh/rok): 45
Energetická třída: A
Třída účinnosti proudění tekutin: A
Třída účinnosti osvětlení: A
Třída účinnosti tukové filtrace: C
Průtok vzduchu min/max/booster (m3/hod): 150/395/720
Hlučnost min/max/booster (dB(A)): 33/55/68
Funkce
Odtah a recirkulace
Dotykové ovládání
3+1 rychlostních stupňů, Booster – rychlé zvýšení rychlosti na max
Časovač
Vzduchový deflektor a zpětná klapka
PreciSense – automatická detekce ovzduší kolem varných desek. Stisknutím tlačítka digestoř začne měřit kvalitu a množství pachů a výparů a podle toho upraví úroveň odsávání.
Konstrukce
Motor 1 × 250W
Osvětlení LED pásek - 1 × 7W
Sací potrubí Ř 150 mm
Redukce 120 mm
Příslušenství
Tukový hliníkový filtr
Pachový uhlíkový filtr je součástí balení
Rozměry
Barva: Černá + skleněný panel
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 1198 x 610 x 48
Čistá váha výrobku (kg): 35.2
Rozměry balení V × Š × H (mm): 1256 x 531 x 759
Hmotnost s obalem (kg): 44.05
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Haier |
| Typ spotřebiče | ostrůvkový |
| Šířka | 61 cm |
| Provedení | černá |
| Energetická třída | A |
| Max. Výkon | 395 m3/hod |
| Hlučnost (intenzivní chod) | 68 dB |
| Max. Hlučnost | 55 dB |
| Min. Hlučnost | 33 dB |
| Min. výkon | 150 m3/hod |
| Počet rychlostí | 4 |
| Výkon (intenzivní chod) | 720 m3/hod |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | dotykové |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Počet motorů | 1 |
| Průměr sacího potrubí | 150 cm |
| Skleněné části | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 48 cm |
| Hloubka balení | 75,9 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 35,2 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 44,05 kg |
| Šířka balení | 53,1 cm |
| Šířka spotřebiče | 61 cm |
| Výška balení | 125,6 cm |
| Výška spotřebiče | 119,8 cm |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Časovač | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Redukce na sací potrubí | ano, na průměr 12 cm |
| Tukový filtr | 1 kus, hliníkový |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |




Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů