TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatný servis 36 měsíců. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.philco.cz/registrace
Myčka stolní PHILCO PDT 67 DF
Vlastnosti
Energetická třída F
6 sad nádobí
Doba trvání referenčního programu: 230 min
Spotřeba vody: 6,5 l
Hlučnost: 49 dB
Displej bílé LED ikony
Programy
7 programů
Automatický 65°C (100-175 min.)
Intenzivní 70° (140 min.)
EKO (230 min)
Sklo (75 min.)
90 min. 65°C
Rychlé 40°C (30 min.)
Samočištění (80 min.)
Funkce
Extra sušení
Dětská pojistka
Odložený start 24 hod.
Konstrukce
Vnitřní organizace prostoru: Nerezový interiér
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 44 x 55 x 50
Barva: Nerez
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Philco |
| Energetická třída | F |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Šířka myčky | 55 cm |
| Počet sad nádobí | 6 |
| Hlučnost | 49 dB |
| Provedení | Nerez |
| Programů | 7 |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 6,5 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 61 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,61 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| ECO 50 / ECO | Ano |
| Intenzivní 70 | Ano |
| Intenzivní 70°C | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 50 cm |
| Šířka spotřebiče | 55 cm |
| Výška spotřebiče | 44 cm |
| Technologie | |
| Technologie sušení | Extra sušení |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů