Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kombinovaný sporák Amica SPS 111 STW
Vlastnosti
Typ varné desky Plynová
Energetická třída A
Vnitřní objem trouby 65 l
Celkový příkon 3,6 kW
Horní topné těleso 900 W
Spodní topné těleso 1100 W
Zadní kruhové topné těleso 2100 W
Elektrický gril 1500 W
Počet varných zón/hořáků 4 ks.
Připojení k elektrické síti Zapojení na 230 V
Typ trouby: Multifunkční
Počet funkcí: 11
Varné zóny
Malý hořák 5,3 cm (1,0 kW)
Střední hořák 7,3 cm (1,8 kW): 2 ks.
Velký hořák 9,8 cm (2,8 kW)
Funkce
Ts programátor
Soft close - Tlumené dovírání dvířek
Super rychlý ohřev
Snadno čistitelný smalt
Elektrické zapalování v knoflíku
Bezpečnostní pojistky hořáků u desky
Konstrukce
Teleskopické výsuvy
Výsuvný odkládací prostor
Trojité sklo dveří trouby
Litinové rošty
Příslušenství
Počet plechů: 1
Rošt
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 85 x 50 x 60
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Amica |
| Displej | ano |
| Typ sporáku | kombinovaný |
| Šířka | 50 cm |
| Typ varné desky | plynová |
| Energetická třída | A |
| Provedení | bílá |
| Max. Příkon | 3,6 kW |
| Počet programů trouby | 11 |
| Typ trouby | elektrická |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 65 litrů |
| Materiál mřížek | litina |
| Bezpečnostní pojistka | Ano |
| Integrované zapalování | Ano |
| Odkládací prostor | šuplík |
| Ovládání | knoflíkové |
| Počet skel dvířek | 3 |
| Počet varných zón | 4 |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horní ohřev | Ano |
| Statické + ventilátor | Ano |
| Statické pečení | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teleskopický výsuv | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | rošt |
| Příslušenství 2 | Hluboký pečicí plech |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 60 cm |
| Šířka spotřebiče | 50 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Spotřeba - pečení s ventilát. | 0,78 kWh/cyklus |
| Spotřeba - statické pečení | 0,99 kWh/cyklus |
| Programy a funkce | |
| Spodní ohřev | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Každodenní příprava velkých jídel již nemusí být problém. S tímto velkým hořákem o výkonu 2,8 kW zvládnete úkony v kuchyni mnohem snadněji. Velký hořák poskytuje velkou topnou plochu. Nyní můžete využít i velké hrnce, díky kterým připravíte najednou i větší množství pokrmů. To šetří čas a přináší pokrmy, které skvěle voní a chutnají.

Litinové rošty jsou nejodolnější a stabilní, současně se velmi snadné je udržovat v čistotě. Litinové rošty zaručují pohodlí a bezpečnost provozu.

Amica pečuje o životní prostředí a kromě nejnovějších technologií zavádí také pro ekologická řešení. Proto i v souladu s novou normou Evropské Unie mají všechny sporáky a trouby energetickou třídu A. Energetická třída A garantuje nízké účty za elektrickou energii.

Díky použití senzorického ovladače je údržba ovládacího panelu velmi snadná. Použití senzorického programátoru Ts umožňuje kontrolu doby pečení a hodinu vypnutí trouby.

Díky funkci tlumeného dovírání dvířek je užívání trouby ještě snadnější a pohodlnější. Funkce nabízí větší kontrolu při zavírání dvířek a tím i vyšší uživatelský komfort. Taktéž zvyšuje bezpečnost používání.

Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám. Značně usnadňuje čištění trouby.

Plynové, kombinované sporáky a plynové desky Amica jsou vybaveny elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí.

Úložný prostor pod troubou lze díky kolečkům jednoduše vysunout. Je to užitečný prostor na odkládání hrnců, pekáčů či pánví.

Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Je tak zamezeno nebezpečí jeho úniku do prostoru.

Teleskopické výsuvy plechů zajišťují snadnou manipulaci s plechy, aniž by vaše ruce musely zasahovat do horké trouby. Celý plech se vysune a zajistí snadný přístup k připravovanému pokrmu. Výsuv je lehce demontovatelný a snadno čistitelný.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů