Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kombinovaná chladnička Beko RCSA270K40SN
Vlastnosti
Objem chladničky: 175 lit.
Objem mrazničky: 87 lit.
Energetická třída: E
Spotřeba el. Energie: 220 kWh/rok
Zmrazovací kapacita: 4kg/24h
Akumulační doba: 13 hod.
Klimatická třída: SN-ST
Hlučnost: 38 dB
LED vnitřní osvětlení na stropě
Funkce
Technologie MinFrost pro méně časté odmrazování
Konstrukce
LED vnitřní osvětlení na stropě
Možnost otočení dveří
Rozměry
Rozměry VxŠxH: 170,8 x 54 x 57,4 cm
Barva: Stříbrná
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Provedení | Stříbrná |
| Hlučnost | 38 dB |
| Akumulační doba | 13 hodin |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Mrazící výkon | 4 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 220 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led na stropě |
| Madlo | integrované |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 175 litrů |
| Objem mrazáku | 87 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | manuální |
| Technologie chlazení | MinFrost |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 57,4 cm |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška spotřebiče | 170,8 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

U našich ledniček se nemusíte s paličkou probojovávat kusy ledu ke své oblíbené zmrzlině. S technologií MinFrost® se totiž v mrazničce tvoří mnohem méně námrazy než v jiných statických ledničkách, což má za výsledek nižší spotřebu a hlavně konec častého odmrazování.

S LED osvětlením máte nejen přehled, co v každé poličce je, ale na rozdíl od klasické žárovky také přispívá ke snížení spotřeby elektřiny, protože nehřeje.

Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí prostoru, jak potřebujete.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů