TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Indukční deska Candy CTP32SC/E1
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón: 2
Celkový příkon (W): 3500 W
Jištění (A) L / 230V ~ 16 při 3,5 kW bez omezení výkonu
Možnost připojení pouze jednofázově (L,N,PE) 230V ~
Varné zóny
Přední zóna Ř 180 mm, 1800 W (B 2000 W)
Zadní zóna Ř 180 mm, 1800 W (B 2000 W)
Minimální/Maximální Ř varné nádoby pro varné zóny je 140/180 mm
Power Zone – spojení dvou zón do jedné velké 3000 W (B 3500 W)
Funkce
Centrální dotykové ovládání Slider
9 úrovní výkonu
2x Booster
Funkce Pauza
Časovač / Minutka
Bezpečnost
Dětská pojistka
Ochrana před přehřátím
Ukazatel zbytkového tepla
Rozměry
Provedení: Rovné hrany
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 56 × 288 × 520
Čistá váha výrobku (kg): 5
Rozměry balení V × Š × H (mm): 115 × 392 × 610
Hmotnost s obalem (kg): 6
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ varné desky | indukční |
| Šířka | 28,8 cm |
| Provedení | černá |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 61 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 5 kg |
| Hmtnost balení | 6 kg |
| Šířka balení | 39,2 cm |
| Šířka spotřebiče | 28,8 cm |
| Výška balení | 11,5 cm |
| Výška spotřebiče | 5,6 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | slider |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Timer | Ano |
| Minutka | Ano |
| Stop&Go / Pauza | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení nawww.registrace-zaruka.cz.

Řada indukčních desek Candy nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, flexibilní nastavení a inteligentní přístup ke každému uživateli. Indukční desky s dotykovým ovládáním disponují nejmodernějšími technologiemi a funkcemi. Elektromagnetická cívka pod keramickým varným povrchem je aktivována pouze tehdy, je-li na ní umístěna pánev či hrnec z kovu, zaručuje tak v průběhu vaření maximální bezpečnost .

Link Power Zone je navržena tak, aby vyhovovala všem velikostem a tvarům nádobí, abyste mohli vařit v jedné velké zóně nebo ve 2 malých, podle vašich potřeb.

Snadné dotykové ovládání - úroveň výkonu změníte pouhým posunutím prstu.

Řada indukčních desek Candy nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, flexibilní nastavení a inteligentní přístup ke každému uživateli. Indukční desky s dotykovým ovládáním disponují nejmodernějšími technologiemi a funkcemi. Elektromagnetická cívka pod keramickým varným povrchem je aktivována pouze tehdy, je-li na ní umístěna pánev či hrnec z kovu, zaručuje tak v průběhu vaření maximální bezpečnost .

Funkce Booster vám umožní dočasně zvýšit výkon na vybraném hořáku pro urychlení specifických částí přípravy jídla.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů