Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Indukční deska Candy CIS642SCTT/1
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón: 4 (kruhové induktory)
Celkový příkon (W): 7400
Jištění (A) L / 230V~ 16 při 2,5kW až 3kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~ 10 při 4,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~ 16 při 6,5kW
Jištění (A) L1, L2 / 400V~ 16 při 7,4kW - bez omezení výkonu
Power Management - nastavení maximálního výkonu desky v úrovních: 2,5/ 3/ 4,5/ 6,5/ 7,4 kW s ohledem na parametry instalovaného elektrického příkonu (hodnoty jističů)
Standardní připojení s použitím libovolných dvou fází, např. (L1, L2,N,PE) 400V~
Možnost připojení pouze jednofázově s Power Managementem (L,N,PE) 230V~
Napájecí napětí mezi fází/fázemi a středním vodičem musí být 230 V~ v toleranci ČSN
Varné zóny
Levá přední: Ř 170 mm, 2000 W/ Booster 2600 W
Minimální Ř dna varné nádoby pro varnou zónu je 120 mm
Levá zadní: Ř 170 mm, 1500 W/ Booster 2000 W
Minimální Ř dna varné nádoby pro varnou zónu je 120 mm
Pravá zadní: Ř 170 mm, 2000 W/ Booster 2600 W
Minimální Ř dna varné nádoby pro varnou zónu je 120 mm
Pravá přední: Ř 170 mm, 1500 W/ Booster 2000 W
Minimální Ř dna varné nádoby pro varnou zónu je 120 mm
Funkce:
Centrální dotykové ovládání - Slider
9 úrovní výkonu
Ukazatel zbytkového tepla
Časovač
Booster (4x)
Tlačítko Pauza
Funkce Keep warm – udržování jídla v teple
Bezpečnost
Dětská pojistka
Ochrana před přehřátím
Rozměry
Provedení: Rovné hrany
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 55 x 590 x 520
Čistá váha výrobku (kg): 8,6
Rozměry balení v x š x h (mm): 115 x 690 x 635
Hmotnost s obalem (kg): 9,8
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ varné desky | indukční |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | černá |
| Senzorové posuvné ovládání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52 cm |
| Hloubka balení | 63,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 8,6 kg |
| Hmtnost balení | 9,8 kg |
| Šířka balení | 69 cm |
| Šířka spotřebiče | 59 cm |
| Výška balení | 11,5 cm |
| Výška spotřebiče | 5,5 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | slider |
| Zapojení na 230 V | Ano |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Programy a Funkce | |
| BOOSTER | Ano |
| Timer | Ano |
| Stop&Go / Pauza | Ano |
| Ukazovatel zbytkového tepla | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Řada indukčních desek Candy nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, flexibilní nastavení a inteligentní přístup ke každému uživateli. Indukční desky s dotykovým ovládáním disponují nejmodernějšími technologiemi a funkcemi. Elektromagnetická cívka pod keramickým varným povrchem je aktivována pouze tehdy, je-li na ní umístěna pánev či hrnec z kovu, zaručuje tak v průběhu vaření maximální bezpečnost .

Kolekce spotřebičů Idea má jednoduchý minimalistický design, a tím se stává skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi pohodlí a tradici.
Funkce Keep Warm udržuje stabilní teplotu a zanechá vaše jídlo přesně takové jaké potřebujete bez plýtvání energiemi.

Funkce Power management umožňuje omezení výkonu varné desky a zamezení jejího přetížení.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů