Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Chladnička Beko TSE1524N
Vlastnosti
Objem chladničky: 128 lit.
Energetická třída: E
Spotřeba el. Energie: 90 kWh/rok
Klimatická třída: SN-T
Hlučnost: 37 dB
Konstrukce
LED osvětlení
Možnost odmontování horní desky
Možnost otočení dveří
Skleněné police
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 84 x 54 x 59
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Provedení | Bílá |
| Hlučnost | 37 dB |
| Klimatická třída | SN-T |
| Roční spotřeba energie | 90 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED |
| Madlo | integrované |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 128 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 59 cm |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška spotřebiče | 8 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí prostoru, jak potřebujete.

S LED osvětlením máte nejen přehled, co v každé poličce je, ale na rozdíl od klasické žárovky také přispívá ke snížení spotřeby elektřiny, protože nehřeje.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů