
DÁREK: K tomuto setu Vám přibalíme praktický ruční vysavač Hooverv hodnotě 2.390 zcela ZDARMA. Akce platí do vyprodání zásob!
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ varné desky | plynová |
| Provedení | nerez |
| Šířka | 60 cm |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 51 cm |
| Hloubka balení | 60 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 11 kg |
| Hmtnost balení | 12 kg |
| Šířka balení | 61 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 14 cm |
| Výška spotřebiče | 4,3 cm |
| Konstrukce | |
| Bezpečnostní prvky | bezpečnotsní pojistka plynu |
| Hloubka pro vestavbu | 48 cm |
| Integrované zapalování | Ano |
| Materiál mřížek | litina |
| Ovládání | knoflíkové |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Litina je velmi oceňovaným materiálem, protože zajišťuje lepší vedení tepla, skvělou odolnost i při dlouhodobých vysokých teplotách. Profesionální řešení i pro vaši kuchyni.

Tento hořák může dosáhnout výkonu až 4KW s vyšší účinností oproti tradičním hořákům. Skvěle se hodí pro velké pánve - ideální řešení pro všechny druhy pokrmů.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů