Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Americká chladnička Beko GNO5323XPN
Vlastnosti
Energetická třída: D
Spotřeba el. energie: 313 kWh/rok
Hlučnost: 39 dB
Objem chladničky: 347
Objem mrazničky: 185
Mrazící kapacita: 14Kg/24hod
Akumulační doba: 9 hod
Display na dveřích
Funkce
NoFrost
Eco
Holiday
FastFreeze
Rozměry
Rozměry V x Š x H: 177 x 90 x 66 cm
Barva: Pet Inox
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | BEKO |
| Displej | ano |
| Energetická třída | D |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Konstrukce | americká |
| Umístění mrazáku | vlevo |
| Provedení | PET Inox |
| Hlučnost | 39 dB |
| Akumulační doba | 9 hodin |
| Mrazící výkon | 14 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 313 kWh |
| Konstrukce | |
| Madlo | integrované |
| Objem lednice | 347 litrů |
| Objem mrazáku | 185 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Technologie chlazení | NoFrost |
| Rychlé zmrazení | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Holiday / Dovolená | Ano |
| Crisper | Ne |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 66 cm |
| Šírka spotřebiče | 90 cm |
| Výška spotřebiče | 177 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Snižte spotřebu ledničky na minimum, zatímco spíte nebo jste na dovolené. Pokud zvolíte funkci Eco a neotevřete ledničku po dobu šesti a více hodin, sama se přepne do energeticky úsporného režimu a přitom uchová uložené potraviny.

Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu stejně tak jako spotřeba lednice.

S rychlým zmrazením FastFreeze můžete šetrněji zmrazit potraviny a lépe uchovat jejich čerstvost. Při rychlém zmrazení totiž nedochází k tak výrazné změně jejich struktury, takže potraviny vypadají a chutnají po rozmrazené téměř jako ty čerstvé.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů