DÁREK: Při zakoupení této myčky Vám k nákupu přibalíme 54 kapslí Jar Platinum Plus na 3 měsíce mytí ZDARMA. Akce platí do vyprodání zásob.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - velké spotřebiče0 KčVestavná myčka Candy CDIH 1L949
Hlavní vlastnosti
Kapacita (sady nádobí): 9
Energetická třída: F
Spotř. energie Standardní cyklus (kWh): 0,78
Spotřeba (100 cyklů): 78 kWh
Spotřeba vody Standardní cyklus (l): 9
Doba trvání Standardního cyklu (min): 205
Hlučnost (dB(A)): 49
Programy
5 programů
Intenzivní 60°C, Eco 45°C, Normální 55°C, Denní 65°C, Sklo 40°C, Rychlý 30 min 55°C
Teploty mytí 45 – 65°C
Bezpečnost
Ochrana proti úniku vody Aquastop
Ochrana proti přetečení Antioverflow
Provedení: Plně integrovaná
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 820 x 445 x 540
Čistá váha výrobku (kg): 37,6
Rozměry balení v x š x h (mm): 885 x 485 x 650
Hmotnost s obalem (kg): 42
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Energetická třída | F |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | plně integrovaná |
| Šířka myčky | 45 cm |
| Počet sad nádobí | 9 |
| Hlučnost | 49 dB |
| Programů | 5 |
| Spotřeba a Energie | |
| Spotřeba vody (cyklus) | 9 litrů |
| Spotřeba energie (100 cyklů) | 78 kWh |
| Spotřeba v kWh (cyklus) | 0,78 kWh |
| Programy a Funkce | |
| Odložený start | ano |
| Denní 65°C | Ano |
| Eco 45°C | Ano |
| Intenzivní mytí 60°C | Ano |
| Péče o sklo | Ano |
| Rychlý 30 min 55°C | Ano |
| Silent Plus - Tichý chod | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54 cm |
| Hloubka balení | 65 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 37,6 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 42 kg |
| Šířka balení | 48,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 44,5 cm |
| Výška balení | 88,5 cm |
| Výška spotřebiče | 82 cm |
| Konstrukce | |
| Nastavitelný horní koš | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Technologie | |
| Samočistící tříúrovňový filtr | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Od 1.3.2021 dochází k používání nových, přehlednějších, energetických štítků a také ze změně energetických tříd. Odpadnou tak všechny ty plusy a procenta a zůstanou pouze energetické třídy od A (nejlepší) až po G.
Spotřebiče se sice přesunou do nižších energetických tříd, ale jejich spotřeba se nemění !

Objevte chytrou řadu myček Brava, která šetří váš čas díky nejrychlejšímu Wash&Dry cyklu na trhu: zabere pouhých 39 minut při energetické třídě A. Brava- rychlejší cykly pro lepší život.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů