TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vestavná mikrovlnná trouba Candy MICG25GDFB
Hlavní vlastnosti
Mikrovlnná trouba s grilem
Technologie: Standardní
Objem vnitřního prostoru (l): 25
Typ ovládání: Digitální
Výkon grilu (W): 1000
Elektrické napětí (V): 230
Frekvence (Hz): 50
Maximální výkon mikrovlnné trouby (W): 900
Funkce
Časovač
Konstrukce
Otevírání dveří: Postranní
Příslušenství
Grilovací mřížka
Rozměry
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 388 × 595 × 401
Čistá váha výrobku (kg): 18,2
Rozměry balení v x š x h (mm): 484 x 684 x 566
Hmotnost s obalem (kg): 22,6
Barva: Černá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Objem | 25 l |
| Provedení | Černá |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Výkon mikrovln | 900 W |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 25 litrů |
| Ovládání programů | dotykové |
| Ovládání času vaření | dotykové |
| Ovládání | dotykové |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Grilovací mřížka | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | grilovací mřížka |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 40,1 cm |
| Hloubka balení | 56,6 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 18,2 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 22,6 kg |
| Šířka balení | 68,4 cm |
| Šířka spotřebiče | 59,5 cm |
| Výška balení | 48,4 cm |
| Výška spotřebiče | 38,8 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení nawww.registrace-zaruka.cz.

Díky této funkci snadno připravíte lahodné grilované ryby a maso. Výsledky předčí vaše očekávání. Užijte si to!

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů