Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 Kč| Základní vlastnosti | |
| Displej | ne |
| Výrobce | BEKO |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | kombinovaná |
| Umístění mrazáku | dole |
| Hlučnost | 38 dB |
| Akumulační doba | 13 hodin |
| Klimatická třída | SN-T |
| Mrazící výkon | 3,2 kg/24hod |
| Roční spotřeba energie | 224 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | LED na stropě |
| Madlo | integrované |
| Typ displeje | ne |
| Akustický alarm | Ano |
| Invertorový kompresor | Ano |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 193 litrů |
| Objem mrazáku | 69 litrů |
| Počet dveří | 2 |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Odmrazování mrazničky | automatické |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,5 cm |
| Šírka spotřebiče | 54 cm |
| Výška spotřebiče | 177,5 cm |
| Programy a Funkce | |
| Crisper | Ne |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
HarvestFresh
Chrání ovoce a zeleninu před zkažením

Od 1.3.2021 dochází k používání nových, přehlednějších, energetických štítků a také ze změně energetických tříd. Odpadnou tak všechny ty plusy a procenta a zůstanou pouze energetické třídy od A (nejlepší) až po G.
Spotřebiče se sice přesunou do nižších energetických tříd, ale jejich spotřeba se nemění !

ProSmart™ invertorový kompresor bude tím správným srdcem vaší ledničky. Oproti standardnímu kompresoru má až 4x tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz po několik let.

S LED osvětlením máte nejen přehled, co v každé poličce je, ale na rozdíl od klasické žárovky také přispívá ke snížení spotřeby elektřiny, protože nehřeje.

Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí prostoru, jak potřebujete.

Invertorové kompresory lednic Beko prošly náročným testováním německou společností VDE, která ověřila, že zvládnou fungovat až 25 let. Test jsme provedli na 554 kompresorech a dalších 325 prošlo extrémně zrychleným testem životnosti při náročných podmínkách, jako je vysoký tlak, teplota a neustálé spínání simulující přetížení kompresoru

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů