Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Trouba Electrolux EOD3H40BX
Vlastnosti
Vestavná trouba
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Požad. jištění (A): 13
Hmotnost (kg): 27.8
Max. příkon (W): 2750
Napájecí napětí (V): 220-240
Třída energetické účinnosti: A
Přívodní kabel: 1.5 m bez zakončení
Vnitřní objem (l): 65
Hlučnost (dB): 49
Plocha největšího plechu (cm²): 1130
Zasunovací ovladače
Funkce
Možnost pečení na 2 úrovních najednou
Možnost elektronického nastavení trouby: akustický signál, trvání, konec, minutka, čas
Čištění: hladký smalt pro snadné čištění
Snadno omyvatelné dveře
Funkce trouby: Spodní ohřev, Ventilátor, Gril, Gril + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor
Konstrukce
Chladící ventilátor: Chladící ventilátor se spouští automaticky, když je spuštěna trouba. Ochlazuje elektronické komponenty a tím je chrání.
Halogenové osvětlení
Kolejnice pro rošt
Příslušenství
Plechy dodávané s troubou: 1 hluboký odkapávací pekáč šedý smalt
Rošty dodávané s troubou: 1 běžný rošt chromovaný
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 593 x 560 x 550
Barva: Nerezová ocel
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | nerezová ocel |
| Max. Příkon | 2,75 kW |
| Objem | 65 l |
| Počet funkcí | 8 |
| Produktová řada | Série 600 SteamBake |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 65 litrů |
| Ovládání | zátlačné |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Výška pro vestavbu | 59,3 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Jištění | 13 |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,78 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,89 kWh/cyklus |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Pečení za podpory páry | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | běžný rošt chromovaný |
| Příslušenství 2 | hluboký odkapávací pekáč šedý smalt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hmotnost spotřebiče | 27,8 kg |
| Šířka spotřebiče | 56 cm |
| Programy a funkce | |
| Spodní + Horní ohřev | Ano |
| Spodní ohřev | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
Steam Bake
Steam Bake
AquaClean
AquaClean

Vychutnejte si víceúrovňové pečení. Tepelný ventilátor distribuje teplotu rovnoměrně uvnitř celé trouby. Můžete tedy péct bez obav až na 3 úrovních najednou. Navíc funkce rychlého zahřátí zajišťuje, že je trouba rozpálená přesně ve chvíli, kdy potřebujete.

Funkce rychlého zahřátí zajišťuje, že je trouba rozpálená přesně ve chvíli, kdy potřebujeme. Ve srovnání s jiným troubami zahřeje na požadovaný stupeň v kratším čase.

Funkce využívá sílu vlhkosti. Odpaří vodu a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Snadno tak dosáhnete přirozené čistoty.

S naším LED časovačem máte pečení vašich pokrmů pod kontrolou. Můžete snadno nastavit přesné časy pečení a trouba se postará o vše ostatní. Můžete se tedy oddat vaší kulinářské kreativitě.


Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů