Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Sklokeramický sporák Amica SS 15 ECS
Vlastnosti
Elektrická trouba
Energetická třída: A
Objem: 68 l
Připojení k elektrické síti: 400 V
Příkon: 7,8 kW
Gril: 1500 W
Horní topné těleso: 900 W
Spodní topné těleso: 1100 W
5 funkcí trouby vč. grilu
Varné zóny
Sklokeramická varná deska: 4 zóny
Zóna 14,5 cm, 12,2 kW 2x
Zóna 18 cm, 1,7 kW 2x
Funkce
Ukazatele zbytkového tepla
Konstrukce
Lehce čistitelný smalt uvnitř trouby
Počet skel dveří trouby: 2
Výklopný odkládací prostor
Příslušenství
Rošt
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 85 x 50 x 60
Barva: Stříbrná
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Amica |
| Typ sporáku | elektrický |
| Šířka | 50 cm |
| Typ varné desky | sklokeramická |
| Energetická třída | A |
| Provedení | stříbrná |
| Čištění | černý smalt |
| Max. Příkon | 7,8 kW |
| Počet programů trouby | 5 |
| Typ trouby | elektrická |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 68 litrů |
| Odkládací prostor | výklopné víko |
| Ovládání | knoflíkové |
| Počet skel dvířek | 2 |
| Počet varných zón | 4 |
| Uchycení plechů | vlisované kolejnice |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horní ohřev | Ano |
| Statické pečení | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 60 cm |
| Šířka spotřebiče | 50 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 400 V |
| Spotřeba - statické pečení | 0,8 kWh/cyklus |
| Programy a funkce | |
| Spodní ohřev | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Signalizace na desce zhasne, když keramické varné pole dosáhne teploty bezpečné pro dotyk dlaní.

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám. Značně usnadňuje čištění trouby.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů