Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - střední spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčSklokeramická varná deska Candy CH 64 DXT
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón: 4
Celkový příkon (W): 5400
Jištění (A): 32
Varné zóny
2x Highlight O 155 mm, 1200 W
1x Duo Highlight O 130/220 mm, 1000W/1200 W
1x Highlight O 190 mm, 1800 kW
Funkce
Dotykové ovládání
9 úrovní výkonu
Ukazatel zbytkového tepla
Časovač
Bezpečnost
Dětská pojistka
Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti
Provedení: Rovné hrany s přední nerezovou lištou
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 50 x 590 x 526
Čistá váha výrobku (kg): 12
Rozměry balení v x š x h (mm): 110 x 650 x 575
Hmotnost s obalem (kg): 13
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ varné desky | sklokeramická |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | černá |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 52,6 cm |
| Hloubka balení | 57,5 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 12 kg |
| Hmtnost balení | 13 kg |
| Šířka balení | 65 cm |
| Šířka spotřebiče | 59 cm |
| Výška balení | 11 cm |
| Výška spotřebiče | 5,05 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání | dotykové |
| Bezpečnostní prvky | ano |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Dvojitá zóna | ano |
| Programy a Funkce | |
| Timer | Ano |
| Ukazovatel zbytkového tepla | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení nawww.registrace-zaruka.cz.

Povrch indukční varné desky je ze skleněné keramiky s elegantním a jednoduchým designem. Obzvláště snadno se čistí, protože zůstává hladký a studený, takže se jídlo nelepí.

Díky centrálnímu uživatelsky přívětivému ovládacímu panelu lze nastavit až 4 zóny najednou.

Přední strana varné desky je pokryta inoxním kovovým rámem.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů