Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Podstavný odsavač par Candy CFT610/4W/1
Vlastnosti
Roční spotřeba energie (kW/rok): 43,6
Energetická třída: C
Třída účinnosti proudění tekutin: E
Třída účinnosti osvětlení: A
Třída účinnosti tukové filtrace: C
Průtok vzduchu min/ max/ Booster (m3/hod): 99/ 209/ ---
Hlučnost min/ max/ Booster (dB(A)): 55/71/ ---
Funkce
Verze pro odtah i recirkulaci
Ovládání mechanickým posuvným ovladačem
3 rychlosti
Konstrukce
Motor 1 x 85 W
Osvětlení 1 x 2 W LED
Tukový filtr (1x)
Pachový papírový filtr je součástí balení – model 1x CF152
Sací potrubí Ř 120 mm
Rozměry
Provedení: Bílá
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 80 x 600 x 465
Čistá váha výrobku (kg): 5,12
Rozměry balení v x š x h (mm): 125 x 645 x 520
Hmotnost s obalem (kg): 6,42
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ spotřebiče | vestavný |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | bílá |
| Energetická třída | C |
| Max. Výkon | 209 m3/hod |
| Max. Hlučnost | 71 dB |
| Min. Hlučnost | 55 dB |
| Min. výkon | 99 m3/hod |
| Počet rychlostí | 3 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | posuvné |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Počet motorů | 1 |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 46,5 cm |
| Hloubka balení | 52 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 5,12 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 6,42 kg |
| Šířka balení | 64,5 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 12,5 cm |
| Výška spotřebiče | 8 cm |
| Vybavení a příslušenství | |
| Redukce na sací potrubí | ano, na průměr 12 cm |
| Uhlíkový filtr (volitelné přísl.) | CF152 |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

LED zajišťují lepší osvětlení zóny na vaření a přípravu jídla, a zajišťují delší životnost a o 90% spotřebu než klasické žárovky.

Eliminuje nežádoucí látky díky absorpční kapacitě aktivního uhlí.
Díky třem různým rychlostem si můžete nastavit odsávání vzduchu podle vašich potřeb.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů