Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Parní trouba Electrolux EOC6H76X
Vlastnosti
Typ výrobku: Vestavná pečící trouba
Systém tepelné úpravy: Integrovaný parní
Max. příkon (W): 3390
Napájecí napětí (V): 220-240
Třída energetické účinnosti: A+
Přívodní kabel: 1.6 m se zakončením
Hmotnost (kg): 33.2
Vnitřní objem (l): 72
Hlučnost (dB): 45
Plocha největšího plechu (cm²): 1424
Zasunovací ovladače
Programy
Spodní ohřev, Ventilátor + světlo, Gril + spodní ohřev + ventilátor, Gril + horní ohřev, Kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Pára + kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor
Funkce
Integrovaná parní funkce
Možnost pečení na 3 úrovních najednou
Funkce rychlého zahřátí trouby
Automatická nabídka teplot
Teplotní sonda: Teplotní sonda je podstatná pro rozhodnutí, zda je již pokrm připraven. Je přímo spojena s ovládacím panelem a pracuje jako teploměr. Zasunete sondu do středu masa nebo ryby, nastavíte teplotu a až bude pokrm upečen tak, jak si přejete, budete na to upozorněni.
Připomínka čištění
Dětská bezpečnostní pojistka: Dětská pojistka chrání před náhodným sepnutím spotřebiče.
Funkce automatického bezpečnostního vypnutí
Indikace zbytkového tepla
Čištění trouby: Hladký smalt pro snadné čištění
Elektronické funkce: 45 různých přednastavených programů vaření Assist, akustický signál, alarm/hlášení chyb, automatické vypnutí, nastavení hlasitosti minutky, Child lock (in off mode), minutka pro čištění, čas vaření, čas vaření s odhadem konce, přičítání času, Delayed start (Time delay), demo program s kódem, nastavení jasu disp., dveřní spínač pro světlo, elektronická regulace teploty, elektronický zámek dveří, výběr rychlého předehřátí, jídelní sonda, automatické vypnutí jídelní sondy, jídelní sonda - indikace teploty jádra, Food sensor end action adjustable, Function lock (in running mode), Key tones menu with deactivation, minutka, osvětlení trouby zapnout / vypnout (menu + samostatné tlačitko), ukazatel teploty (°C), indikace zbytkového tepla, info k servisu, doporučená teplota, denní čas
Příslušenství
Výbava trouby - rošty: 1 běžný rošt chromovaný vysoký
Výbava trouby - plechy: 1 smaltovaný koláčový plech na pečení, 1 odkapávací pekáč šedý smalt
Rozměry
Rozměry pro instalaci (VxŠxH) v mm: 600x560x550
Barva: Nerezová ocel
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Displej | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Provedení | nerezová ocel |
| Parní trouba | Ano |
| Max. Příkon | 3,39 kW |
| Objem | 72 l |
| Počet funkcí | 9 |
| Produktová řada | Série 700 SteamCrisp |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 72 litrů |
| Ovládání | zátlačné |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| Pomalé dovírání dvířek | Ano |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Uchycení plechů | kolejnice pro rošt |
| Výška pro vestavbu | 60 cm |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Pizza program | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Rychlý ohřev | Ano |
| Programy a funkce | |
| Ventilátor + Gril | Ano |
| Spodní ohřev | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | běžný rošt chromovaný vysoký |
| Příslušenství 2 | smaltovaný koláčový plech na pečení |
| Příslušenství 3 | odkapávací pekáč šedý smalt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Vybavení a příslušenství | |
| Teplotní sonda | Ano |
| Rozměry a logistika | |
| Hmotnost spotřebiče | 33,2 kg |
| Šířka spotřebiče | 56 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 220 - 240 |
| Spotřeba (pečení s ventilátor) | 0,69 kWh/cyklus |
| Spotřeba (statické pečení) | 0,93 kWh/cyklus |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |
SteamCrisp
SteamCrisp
Rovnoměrné pečení
Rovnoměrné pečení
Teplotní sonda
Teplotní sonda
AquaClean
AquaClean
SoftClose
SoftClose
Instalace
Instalace

Kombinuje páru s tradičním ohřevem, což je ideální pro šetrné pečení. Suroviny nebudou vysušené, ale naopak krásně šťavnaté.

Teplotní sonda je přímo spojena s ovládacím panelem a informuje, když je pokrm dokonale připraven.

Objevte nový způsob ovládání vaší trouby pomocí LED displeje EXPlore a jeho citlivých dotykových tlačítek. Praktické rozhraní vám umožňuje rychlý přístup a dynamické ovládání času pečení, teploty a jiných funkcí.

S naším inovativním systémem proudí horký vzduch po celé troubě rovnoměrně. Vaši troubu tak ohřívá rychleji a šetří váš čas a energii. Již nikdy nemusíte jídlo v troubě obracet.


Čištění po vaření nemusí být namáhavé. Naše trouba využívá sílu vlhkosti. Funkce AquaClean odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Snadno tak dosáhnete důkladné čistoty.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů