TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - střední spotřebiče1ksv hodnotě 0 KčPodvěsný odsavač par Candy CSD76MX
Hlavní vlastnosti
Roční spotřeba energie (kWh/rok): 35
Energetická třída: C
Třída účinnosti proudění tekutin: E
Třída účinnosti osvětlení: A
Třída účinnosti tukové filtrace: E
Průtok vzduchu při min/max výkonu (m3/hod): 182,9
Hlučnost min/max (dB(A)): 67
Funkce
Verze pro odtah i recirkulaci
Mechanické zamačkávací knoflíky
3 rychlosti
Provedení: Nerez
Rozměry výrobku v x š x h (mm): 140 x 600 x 500
Čistá váha výrobku (kg): 5,9
Rozměry balení v x š x h (mm): 675 x 1000 x 620
Hmotnost s obalem (kg): 7,3
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Typ spotřebiče | podvěsný |
| Šířka | 60 cm |
| Provedení | nerez |
| Energetická třída | C |
| Max. Výkon | 182,9 m3/hod |
| Max. Hlučnost | 67 dB |
| Min. Hlučnost | 67 dB |
| Min. výkon | 182,9 m3/hod |
| Počet rychlostí | 3 |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | led |
| Ovládání | tlačítkové |
| Možnost recirkulace u odsavačů par. | Ano |
| Průměr sacího potrubí | 15 cm |
| Skleněné části | Ano |
| Zpětná klapka | Ano |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozšířená záruka | 5 let PLNÉ záruky (po registraci) |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 50 cm |
| Hloubka balení | 62 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 5,9 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 7,3 kg |
| Šířka balení | 1000 cm |
| Šířka spotřebiče | 60 cm |
| Výška balení | 67,5 cm |
| Výška spotřebiče | 14 cm |
| Vybavení a příslušenství | |
| Redukce na sací potrubí | ano, na průměr 12 cm |
| Tukový filtr | 1 kus, hliníkový |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení nawww.registrace-zaruka.cz.

LED zajišťují lepší osvětlení zóny na vaření a přípravu jídla, a zajišťují delší životnost a o 90% spotřebu než klasické žárovky.

Eliminuje nežádoucí látky díky absorpční kapacitě aktivního uhlí.

Hliníkový filtr zajistí delší výdrž a výkon.

Odsavače Candy mají různé rychlosti pro optimální čištění vzduchu. Při smažení nebo opékání můžete využít více jak 4 rychlostí nebo i boosteru.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů