TIP: Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení na www.registrace-zaruka.cz.
Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Mikrovlnná trouba Candy MICG20GDFB
Hlavní vlastnosti
Kapacita (l): 20
Maximální výkon mikrovlnný ohřev (W): 900
Maximální výkon gril (W): 1000
Celkový příkon (W): 1250
Průměr otočného talíře (mm): 245
Programy vaření
5 úrovní mikrovlnného výkonu
Mikrovlnný ohřev samostatný, gril samostatný, mikrovlny + gril, Rozmrazování dle hmotnosti/času
Automatické programy: Pizza, Maso, Zelenina, Těstoviny, Brambory, Ryby, Nápoje, Popcorn
Funkce
Elektronická minutka se zvukovou signalizací
Digitální hodiny, bílý displej
Otvírání dvířek vlevo
Dotykové ovládání + otočný knoflík
Rychlá volba – Start (+30 s)
Bezpečnost
Dětská pojistka - zablokování tlačítek ovládání
Příslušenství
1x grilovací mřížka
1 x skleněný otočný talíř
Rozměry
Provedení: Černé
Rozměry výrobku V × Š × H (mm): 445 × 560 × 500
Čistá váha výrobku (kg): 15
Rozměry balení V × Š × H (mm): 445 × 660 × 404
Hmotnost s obalem (kg): 16
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Candy |
| Displej | ano |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Objem | 20 l |
| Průměr talíře | 24,5 cm |
| Provedení | Černá |
| Max. Příkon | 1,25 kW |
| Počet funkcí | 4 |
| Počet výkonových stupňů | 5 |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Výkon mikrovln | 900 W |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 20 litrů |
| Ovládání programů | dotykové |
| Ovládání času vaření | knoflíkové |
| Ovládání | dotykové |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Rozmrazování | Ano |
| Automatické programy | ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Zvuková signalizace | Ano |
| Vybavení a příslušenství | |
| Grilovací mřížka | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | otočný skleněný talíř |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 50 cm |
| Hloubka balení | 40,4 cm |
| Hmotnost spotřebiče | 15 kg |
| Hmotnost spotřebiče vč. přepravního obalu. | 16 kg |
| Šířka balení | 66 cm |
| Šířka spotřebiče | 56 cm |
| Výška balení | 44,5 cm |
| Výška spotřebiče | 44,5 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení nawww.registrace-zaruka.cz.

V Candy věnujeme vždy zvláštní pozornost bezpečnosti. Funkce zámku, dostupná u všech modelů, zabraňuje nechtěnému ublížení Vašim dětem. Po zapnutí může být vypnut pouze dospělou osobou.

Automatické programy vám pomohou s přípravou jídla, stačí si jen vybrat jednu z 13 přednastavených funkcí. Jednoduše si vyberte jídlo, které chcete připravovat a s ostatním už vám pomůžeme.

Díky této funkci snadno připravíte lahodné grilované ryby a maso. Výsledky předčí vaše očekávání. Užijte si to!

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů