Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - střední spotřebiče1ksv hodnotě 0 Kč| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Amica |
| Typ spotřebiče | volně stojící |
| Objem | 20 l |
| Průměr talíře | 25,5 cm |
| Provedení | Černá |
| Počet programů | 5 |
| Počet výkonových stupňů | 5 |
| Výkon mikrovln | 700 W |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 35 cm |
| Šířka spotřebiče | 44 cm |
| Výška spotřebiče | 25,9 cm |
| Konstrukce | |
| Ovládání programů | mechanické |
| Ovládání času vaření | knoflíkové |
| Programy a Funkce | |
| Rozmrazování | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů