Odvlhčovače vzduchu s ionizátorem

S vlhkostí doma dnes bojuje spousta lidí. Ať už je to způsobeno špatným těsněním oken a dveří, nedostatečným větráním, sušením prádla v uzavřených místnostech, anebo jinými problémy. Naštěstí existují odvlhčovače vzduchu s ionizátorem, které si s přebytečnou vlhkostí snadno poradí. Odvlhčovače vzduchu s ionizátorem generují záporné ionty, které zabraňují usazování prachových částic, pylů a dalších nečistot. Takže nejen, že se zbavíte nečistot z vnitřního ovzduší, ale také si snadno poradíte s nadměrnou vlhkostí.

Jsou vhodné nejen k vysoušení obytných prostor, jako jsou pokoje, kuchyně či pracovny, ale také k odvlhčování sklepů, sušáren, spíží nebo koupelen. Zkrátka všude tam, kde bojujete s nadměrnou vlhkostí, plísněmi na zdech či orosenými okny. Většina odvlhčovačů je dnes už vybavena automatickým snímáním vlhkosti v místnosti, podle kterého se odvlhčování samo zapíná a vypíná, pokud vlhkost stoupne nad požadovanou hranici. Pro jakýkoli boj s plísní a zatuchlinou je proto odvlhčovač vzduchu s ionizátorem ideální.

Cena a štítky
Filtrovat
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení