Čističky vzduchu bez ionizátoru

Pokud si vybíráte čističku vzduchu, určitě jste již narazili na rozdělení s ionizátorem a bez ionizátoru. Čističky vzduchu bez ionizátoru fungují na principu mechanického čištění vzduchu, ovšem bez přítomnosti ionizátoru. Filtr u takové čističky vzduchu zachytává všechny pevné částice, prachové částice, bakterie, viry, plísně, roztoče a jiné alergeny a díky tomu zlepšuje kvalitu vnitřního ovzduší. Přináší tak obrovskou úlevu pro alergiky a astmatiky, a to nejen v pylové sezóně.

Filtr u čističky vzduchu bez ionizátoru se vyznačuje účinností až 99,97 %. A jak takovou čističku nejlépe používat? Čistička funguje nejlépe v uzavřené místnosti. Proto zavřete všechna okna i větračky. Čističku následně umístěte do prostoru tak, aby nic neomezovalo volnému proudění vzduchu do a z čističky. Čističku zapínejte v ložnici či v dětském pokoji ideálně 30 minut před spaním. V ostatních místnostech podle potřeby.

Cena a štítky
Filtrovat
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení