Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Kombinovaný sporák Amica SP 19 EAW
Vlastnosti
Elektrická multifunkční trouba
Energetická třída: A
Objem: 62 l
Připojení k elektrické síti: 230 V
Příkon: 3,5 kW
Gril: 1500 W
Horní topné těleso: 900 W
Spodní topné těleso: 1100 W
9 funkcí trouby vč. grilu a ventilátoru
Varné zóny
Plynová varná deska: 4 zóny
Malý hořák 5,3 cm, 1 kW 1x
Střední hořák 7,3 cm, 1,8 kW 2x
Velký hořák 9,8 cm, 2,8 kW 1x
Funkce
Super rychlý ohřev
Bezpečnostní pojistky hořáků
Elektrické zapalování v každém knoflíku
Konstrukce
Lehce čistitelný smalt uvnitř trouby
Počet skel dveří trouby: 2
Výklopný odkládací prostor
Samostatné stabilní litinové rošty
Příslušenství
Rošt 1x
Trysky na propan butan součástí balení
Rozměry
Rozměry (VxŠxH) v cm: 85 x 50 x 60
Barva: Bílá
| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Amica |
| Typ sporáku | kombinovaný |
| Šířka | 50 cm |
| Typ varné desky | plynová |
| Energetická třída | A |
| Provedení | bílá |
| Čištění | černý smalt |
| Max. Příkon | 3,5 kW |
| Typ trouby | elektrická |
| Konstrukce | |
| Objem trouby | 62 litrů |
| Materiál mřížek | litina |
| Bezpečnostní pojistka | Ano |
| Integrované zapalování | Ano |
| Odkládací prostor | výklopné víko |
| Ovládání | knoflíkové |
| Počet skel dvířek | 2 |
| Počet varných zón | 4 |
| Uchycení plechů | vlisované kolejnice |
| Programy a Funkce | |
| Gril | Ano |
| Horní ohřev | Ano |
| Statické + ventilátor | Ano |
| Statické pečení | Ano |
| Vybavení a Příslušenství | |
| Příslušenství 1 | rošt |
| Příslušenství 3 | rošt |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 60 cm |
| Šířka spotřebiče | 50 cm |
| Výška spotřebiče | 85 cm |
| Spotřeba a Energie | |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Spotřeba - pečení s ventilát. | 0,77 kWh/cyklus |
| Spotřeba - statické pečení | 0,99 kWh/cyklus |
| Programy a funkce | |
| Spodní ohřev | Ano |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teploty 150 °C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte čekat na správnou teplotu v komoře trouby.

Díky speciálnímu typu povrchu trouby se tuk nepřichytává k jejím stěnám. Značně usnadňuje čištění trouby.

Plynové, kombinované sporáky a plynové desky Amica jsou vybaveny elektrickým zapalováním. Stačí zmáčknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí.

Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Je tak zamezeno nebezpečí jeho úniku do prostoru.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů