Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
RP - chlazení1ksv hodnotě 0 Kč| Základní vlastnosti | |
| Výrobce | Electrolux |
| Energetická třída | E |
| Typ spotřebiče | vestavná |
| Konstrukce | monoklimatická |
| Hlučnost | 34 dB |
| Klimatická třída | SN-N-ST |
| Roční spotřeba energie | 114 kWh |
| Konstrukce | |
| Osvětlení | Interní LED |
| Osvětlení mrazničky | led |
| Madlo | integrované |
| Akustický alarm | Ano |
| Hloubka pro vestavbu | 55 cm |
| LED osvětlení | ano |
| Objem lednice | 310 litrů |
| Počet dveří | 1 |
| Šířka pro vestavbu | 56 cm |
| Výška pro vestavbu | 178 cm |
| Technologie | |
| Odmrazování lednice | automatické |
| Technologie chlazení | Statika |
| Změna směru otevírání | Ano |
| Programy a Funkce | |
| Holiday / Dovolená | Ano |
| Crisper | Ne |
| Záruka | |
| Záruka | 24 |
| Rozměry a logistika | |
| Hloubka spotřebiče | 54,9 cm |
| Šírka spotřebiče | 54,8 cm |
| Výška spotřebiče | 177,2 cm |
| Ostatní | |
| Distribuce | CZ |

Od 1.3.2021 dochází k používání nových, přehlednějších, energetických štítků a také ze změně energetických tříd. Odpadnou tak všechny ty plusy a procenta a zůstanou pouze energetické třídy od A (nejlepší) až po G.
Spotřebiče se sice přesunou do nižších energetických tříd, ale jejich spotřeba se nemění !

DynamicAir zajišťuje udržování stabilní teploty uvnitř vaší chladničky. Funguje na základě cirkulace chladného vzduchu, který chrání vaše potraviny před ohřátím i při otevření dveří. Chytře a lépe chrání potraviny.

Užívejte si svěže vonící chladničku s filtrem CleanAir. Náš uhlíkový filtr neutralizuje silnou vůni potravin a chrání přirozené aroma vašich přísad. ?

Elektronické dotykové ovládání nabízí snadný přístup k nastavení teploty a k funkcím chladničky pro jednoduchou regulaci podle vašich potřeb. Naprostá a přehledná kontrola na dotyk.

V naší zásuvce s regulací vlhkosti vydrží zelenina déle čerstvá a chutná. Kontrolou vlhkosti vzduchu vytváří ty nejlepší podmínky pro skladování. Uzavřené ventilační otvory jsou ideální pro bylinky a zeleninu.

Díky zásuvce ExtraZone si můžete své potraviny uložit přehledně a logicky tak, aby ty správné byly vždy po ruce.

Pro bližší informaci nás prosím kontaktujte
Dostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Vyřízených objedávek
Odeslaných spotřebičů
Expresní expedice
Více informacíDoprava zdarma u většiny produktů
Akční sety na míru
Více informacíBezpečné platby kartou
Více informacíRyché vrácení peněz
Více informacíKontrola produktů při expedici
Odeslaných spotřebičů