Šetřete s ÚVĚREM BEZ NAVÝŠENÍ ... "Product nula"

Splátky s 0% navýšením

Nejpopulárnější a zákaznicky nejpřívětivější úvěr s nulovým přeplatkem.
• Minimální výše úvěru 2 000 Kč
• Maximální výše úvěru 150 000 Kč
• Akontace od 0 Kč
• Počet splátek dle aktuální nabídky daného e-shopu

Reprezentativní příklad:

Při celkové výši úvěru 10 000 Kč, pevné zápůjční roční úrokové sazbě 0,00 %, RPSN 0 %, době trvání úvěru 12 měsíců a měsíčních splátkách ve výši 1 000 Kč, bude celková částka splatná spotřebitelem 10 000 Kč. Nejsou účtovány žádné poplatky za sjednání úvěru ani vedení účtu, pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok. Nabídka platí pouze v uvedeném časovém období. Více informací na www.cofidis.cz.

 

Pračky a sušičky

Přemýšlíš o nové pračce nebo sušičce? nemůžeš se rozhodnout zda se koupě vyplatí? 

Výhod používání praček a sušiček je několik. Za prvé, ušetříš čas. Umytí a usušení oblečení ručně zabere hodiny, ale s těmito spotřebiči můžeš mít vše hotovo během pár minut.

Za druhé, ušetříš energii a vodu. Moderní pračky a sušičky jsou velmi účinné a šetrné k životnímu prostředí.

Také vzhledem k rychlosti a kvalitě praní/sušení, vypadá oblečení lépe a déle vydrží. Rozhodnutí o koupi nové pračky nebo sušičky se může zdát komplikované, ale nakonec si uvědomíš, jak velké jsou tyto výhody a co všechno můžeš získat s jejich používáním.

 

 

 

   
             
Pračky   Sušičky   Pračko sušičky   Vest. pračky

 

 

Kuchyňské spotřebiče 

Hledáte moderní a energeticky úsporné kuchyňské spotřebiče s vynikajícím výkonem a šetrností k přírodě? Pak jste na správném místě. Naše nabídka zahrnuje kvalitní trouby, varné desky, odsavače par, lednice a myčky nádobí s novými technologiemi, které vám nabídnou úsporu energie a dokonalou funkčnost.

Naše trouby jsou navrženy s ohledem na čistotu a rychlost vašeho vaření. Výjimečný volně stojící nebo vestavný design zajišťuje dokonalou integraci do vaší kuchyně. Úspora energie není problém díky speciálním funkcím, jako jsou katalytické desky nebo samočistící pyrolytický program.

Varné desky nabízejí rychlé a přesné ohřevy vašich jídel. S novými technologiemi a funkcemi jako je indukční ohřev nebo flexi zóny, bude vaše vaření snadné a zábavné.

Naše odsavače par nejen že odstraní všechny pachy z kuchyně, ale i zůstanou tiše a energeticky úsporné. Tyto odsavače jsou navrženy s moderními prvky, jako je osvětlení a knoflíky na dotykovém panelu pro jednoduché ovládání.

Naše lednice jsou navrženy s ohledem na Vaše potraviny. Moderní technologie udržuje v lednici stabilní teplotu a ideální vlhkost, což prodlužuje životnost vašich potravin a zabraňuje zbytečnému plýtvání energií. Díky speciálním úložným boxům a poličkám prodloužíte dobu skladování Vašich potravin a zcela snížíte riziko jijech znehodnocení.

Myčky nádobí v naší nabídce mají různé funkce a programy, které vyčistí i to nejvíce znečištěné nádobí. Kromě toho, se jedná o energeticky úsporné spotřebiče, které šetří vodu a energii a přitom vám poskytnou dokonalé výsledky.

Celý náš sortiment spotřebičů byl vybrán s ohledem na úsporu energií a šetrnost k přírodě, což šetří Vaše peníze i životní prostředí. Vyberte si jednu z našich nabídek a během okamžiku se stane Vaše kuchyň dokonalým místem pro vaření a relaxaci.

 

 

 

 

 

   
                 
Trouby   Varné desky   Odsavače   Myčky   Vest. myčky

 

 

   
             
Kombin. lednice   Americké lednice   Mrazáky   Vest. lednice

 

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení